Najważniejsze atrybuty
wyświetlacz Infinity-O 6,5" HD+ TFT o maksymalnie zredukowanych ramkach to pokaźniejszy obraz przy zachowaniu kompaktowych wymiarów, a także żywe, nasycone odcienie i najwyższy kontrast.

Poczwórny aparat: 48 MP - aparat główny, 8 MP Ultra szerokokątny aparat (kąt widzenia 123"), 2 MP - aparat głębi ostrości, 2 MP - aparat z funkcją Macro oraz przedni aparat 13 MP to unikatowe zdjęcie w najlepszej jakości.

specyficzny design i przypasowanie do każdej rąk wynika z estetycznej obudowy tworzonej z najwyższej jakości materiałów.

Wszystkie potrzebne pliki bez problemu zmieszczą się w urządzeniu dzięki pamięci 32 GB z możliwością zwiększenia jej do 512 GB.


*Karta microSD sprzedawana jest osobno.
przystępność może się różnić w zależności od kraju i producenta.

bardzo długi czas pracy i niedługi czas ładowania gwarantuje technika Fast Charging 15W, a także bateria o objętości 5,000 mAH.

Wysoki poziom bezpieczeństwa telefonu zagwarantuje umieszczony z tyłu urządzenia czytnik linii papilarnych.wysmakowane wzornictwo. Wyświetlacz Infinity-O Display TFT


przystępny w 3 wersjach kolorystycznych (czarny, niebieski i biały z holograficznym połyskiem) Galaxy A21s to najwyższa jakość znana z sprzętów producenta Samsung. Wyekwipowany został w ekran Infinity-O Display mający proporcje ekranu do pokrywy na poziomie przekraczającym 90% i w smukły korpus (8,9 mm), który rewelacyjnie zawiera się w każdej rąk i upraszcza nawigację po ekranie.
Poznaj fotograficzne nowości. Cztery aparaty tylne


Poczwórny aparat Galaxy A21s to gwarancja najwyższej jakości wykonywanych zdjęć i filmów. Główny ma wysoką rozdzielczość 48 MP, drugi 8 MP i proponuje super szeroki kąt 123", trzeci 2 MP odpowiada za głębię ostrości, a czwarty o rozdzielczości 2 MP dedykowany jest do ujęć Macro. Zaopatrzony został dodatkowo w funkcję Live Focus, która rozmywa tło za fotografowaną osobą. W dodatku optymalizator scen, który namierza niepoprawnie zrobione fotografie. Za najwyższą jakość wideo-rozmów odpowiada zaś przedni aparat 13 MP.
zawsze gotowy do działania. Wysoka sprawność i więcej miejsca na filmy


Pamięć RAM o objętości 3GB oraz pamięci 32 GB z możliwością rozszerzenia do 512 GB to więcej miejsca na ulubione zdjęcia i filmy. Galaxy A21s może obsługiwać w dodatku dwie karty SIM w tym samym momencie, ponieważ został zaopatrzony w funkcję Dual Sim.
broni Twoje informacje. Czytnik linii papilarnych


Umieszczony z tyłu urządzenia czytnik linii papilarnych broni zapisane na urządzeniu pliki, uniemożliwiając osobom nieupoważnionym odblokowanie smartfona. To najwyższy poziom bezpieczeństwa smartfona będący równocześnie instynktowny i wygodny obsłudze.
zachwycający wyświetlacz Infinity-O


przejrzyj więcej na pokaźnym ekranie


Infinity-O Galaxy A21s to 6,5-calowy ekran o szerokim współczynniku proporcji, który wypełnia ekran treścią od krawędzi do krawędzi. Pozwala oglądać ulubione filmy, gry i streamingu na żywo na wyświetlaczu HD+.

*Obrazy symulowane w celach ilustracyjnych.
**wyświetlacz zbliżony do bezramkowego, pełnoekranowy, od krawędzi do krawędzi.
***Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu wynosi 6,5"; w pełnym prostokącie i 6,5"; z uwzględnieniem zaokrąglonych narożników. Rzeczywista powierzchnia widoczna jest mniejsza ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie w kamerze.

zaawansowane możliwości aparatu i video
Uchwyć najcenniejsze chwile z poczwórną kamerą


Galaxy A21s pozwala wykonywać wyostrzone, profesjonalne zdjęcia dzięki zaawansowanej poczwórnej kamerze. Główna kamera 48MP (F2.0) to wyraźne fotografie o każdej porze dnia, a ulepszona kamera Macro 2MP pozwala na bardzo wyrafinowane zbliżenia. Funkcja Live Focus w aparacie o gł

Samsung Galaxy A21s

od 713.79 PLN