ekran jak w kinie
Zanurz się w znacznym 6,4-calowym wyświetlaczu Infinity-U smartfona Galaxy A31. Rewelacyjne proporcje ekranu sprawiają, iż oglądane treści wypełniają go po brzegi. Swoje ulubione filmy, gry i transmisje na żywo obejrzysz na ekranie FHD+ Super AMOLED.

Cienki na zewnątrz, bogaty we wnętrzu
Wszystko, czego potrzebujesz od telefonu, zostało umieszone w smukłej obudowie. Model A31 jest wyekwipowany w baterię o objętości 5000 mAh (typową) przy grubości urządzenia wynoszącej zaledwie 8,6 mm. Telefon swobodnie posiada się w dłoni i ma geometryczny wzór z lśniącym wykończeniem. Wybierz spomiędzy kolorów: Prism Crush Black albo Prism Crush Blue.

Niesamowity poczwórny aparat, aby uchwycić jeszcze więcej
Rób fotografie o pokaźnej rozdzielczości głównym aparatem 48 MP, który pozwala na wykonanie ostrych i wyraźnych ujęć, równocześnie w ciągu dnia, jak i w nocy. Na zdjęciach zmieścisz jeszcze więcej, mając do dyspozycji 123-stopniowe pole widzenia oferowane przez obiektyw ultraszerokokątny o rozdzielczości 8 MP. Bądź bliżej dzięki 5-megapikselowomu aparatowi Macro, umożliwiającemu dopracowane zbliżeń i miej pewność, iż fotografowany obiekt zawsze będzie się wyróżniał dzięki 5 MP obiektywowi głębi ostrości i licznym efektom realnym dzięki Live Focus.

Uchwyć więcej
Uchwyć szerszy kadr dzięki obszerniejszemu polu widzenia aparatu ultraszerokokątnego. Dzięki głównemu aparatowi 48 MP stworzone ujęcia pozostaną jasne i wyraźne, niezależnie od pory dnia.

Aparat Makro uchwyci najdrobniejsze szczegóły
Aparat Macro (40 mm) 5 MP zagwarantuje wyraźne fotografie niesamowitej jakości, pomagając wydobyć najdrobniejsze szczegóły przedmiotów widzianych z bliska. Zastosuj naturalne rozmycie tła (Bokeh), aby wyeksponować fotografowany obiekt i jeszcze bardziej go wyróżnić.

Aparat, który wyróżnia fotografowane obiekty
Obiektyw 5 MP pozwala regulować głębię ostrości jednocześnie przed, jak i po wykonaniu fotografie. Innowacyjny aparat eliminuje niechciany szum tła w wykonywanych zdjęciach, powodując, że wyglądają bardziej profesjonalnie.

Rób rewelacyjne selfie
To oczywiste, że chcesz, aby Twoje selfie wyglądały poprawnie. Nieprzeciętne autoportrety w świetle dziennym zrobisz za pomocą zaimplementowanego w telefon Galaxy A31 przedniego aparatu 13 MP, który zapewnia wyraziste fotografie o wysokiej rozdzielczości. A delikatnie rozmywający tło Live focus sprawi, że nic nie odciągnie uwagi od Twojej twarzy.

Niesamowita bateria - mistrz długich dystansów!
Dynamiczne życie wymaga telefonu, który Cię nie zawiedzie. Bateria o mocy (typowej)* 5,000 mAh pozwala na streaming, udostępnianie i granie, gwarantując, że nie zabraknie Ci energii. A gdy moc baterii będzie w końcu na wyczerpaniu, wystarczy podłączyć smartfon do ładowarki i skorzystać z szybkiego ładowania 15 W.

większa objętość więcej zabawy
Galaxy A31 zagwarantuje prędkie przetwarzanie i oferuje znaczną liczba pamięci. Zaawansowany ośmiordzeniowy procesor i 4 GB RAM to gwarancja płynnej i produktywnej pracy. Pobieraj więcej i kasuj mniej, korzystając z pamięci wewnętrznej wynoszącej 64 GB. Możesz także ją powiększyć choćby o dodatkowe 512 GB dzięki karcie microSD.

Game Booster, który zmienia wszystko
powiększ sprawność dzieki Game Booster. Popraw swoją grę dzięki asygnowanemu interfejsowi idostępnemu menu. Dzięki Game Booster grafika nie zacina się, a ruch na ekranie staje się płynny. Graj najlepiej, jak to realne, a Game Booster zapamięta Twoje wzorce użytkowania, by zoptymalizować baterię, temperaturę i pamięć.

zaawansowana ochrona tego, co dla Ciebie ważne
zaimplementowany w sprzęt i oprogramowanie telefonu Samsung Knox broni Twój telefon od chwili, w której zostanie włączony. Oferuje wielowarstwowe zabezpieczenia i chroni najbardziej wrażliwe dane przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami.

Odcisk Twojego palca kluczem do telefonu
Galaxy A31 jest zaopatrzony w innowacyjne uwierzytelnianie biometryczne. Skaner linii papilarnych na ekranie rozpoznaje Twój niepowtarzalny układ linii papilarnych, czyniąc Cię jedyną osobą, która może odblokować telefon jednym prostym ruchem.

One UI - tworzony dla pełnej koncentracji
One UI pozwala skupić się na sprawach, które Cię naprawdę dotyczą. Genialna synergia sprzętu i oprogramowania powoduje, że treści, nad którymi pracujesz i wszystkie przydatne funkcje masz w zasięgu ręki, co pozwala na ich prędkie ich zastosowanie. Zastosowanie trybu nocnego umożliwia wygodną pracę w nocy, a przezroczyste i instynktowne wizualizacje sprawią, że korzystanie z wszechstronnych możliwości telefonu na dobre wejdzie Ci w krew.

zawsze do usług, gdziekolwiek jesteś, o każdej porze
Decyzja o zakupie smartfona Galaxy to gwarancja spokoju. Możliwość interaktywnej diagnostyki i optymalizacji przystępna w aplikacji Samsung Members sprawi,łatwo podniesiesz produktywność swoich sprzętów, a nasze Centrum Pomocy pomoże Ci rozwiązać problemy, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Odkryj nową kolekcję Galaxy A i wybierz model znakomity dla Ciebie
prezentujemy serię smartfonów, które zezwalają na pokoleniu dzisiejszych użytkowników robienie tego, czego inni nie mogą dokonać. Poznaj nową linię Galaxy A - niesamowitą i dla każdego.

Samsung Galaxy A31

od 990 PLN