Smartfon Galaxy A50 Dual SIM 4/128GB Enterprise Edition Czarny, następca modelu SM-A505FZKSXEO

Samsung Galaxy Enterprise Edition zapewni Twojej firmie wszystko, czego potrzebujesz do pracy.

  • Ochrona klasy militarnej Knox
  • osiągalna personalizaja urządzenia jeszcze przed jego rozpakowaniem
  • Możliwość kontrolowania aktualizacji oprogramowania sprzętowego i wersji OS
  • Regularne przystępności aktualizacji oprogramowania
  • Łatwe zarządzanie Możesz kontrolować wersję systemu operacyjnego swojego urządzenia dzięki rozwiązaniu E-FOTA (Enterprise Firmware-Over-The-Air).

Dwuletni cykl życia*
Zapewnienie spójności floty może być skomplikowane, jeśli w firmie nie obowiązuje jednorodny proces używania sprzętów, przez co niektóre z nich mogą już być niedostępne. Dlatego poprawnie wiedzieć, iż wszystkie urządzenia z edycji biznesowej Samsung Galaxy mają dwuletni cykl życia*, a biznesowe wsparcie technologiczne służy pomocą, gdy tylko tego Ci trzeba.
* Informacja o dwuletnim procesu życia pochodzi z oświadczenia globalnego. W przypadku niewielkiej liczby urządzeń dostępność może się różnić.

ekran, na którym zobaczysz więcej

Bądź bliżej tego, co dla Ciebie ważne, za sprawą 6,4-calowego wyświetlacza Infinity-U Galaxy A50, który rozciąga się od brzegu do brzegu urządzenia, wytwarzając niemal bezramkowy telefon. Dzięki rozdzielczości FHD+ i kolorom ekranu sAMOLED możesz zatopić się w ulubionych vlogach i transmisjach na żywo.
**ekran Infinity: niemal bezramkowy, w pełni szklany przedni wyświetlacz rozciągający się od brzegu do brzegu.
***ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych narożników. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i otwór na obiektyw aparatu.

świetny projekt w niezwykłych kolorach
Galaxy A50 to czysta estetyka z najwyższej półki. Czy wybierzesz nowoczesną biel albo czerń, czy efektowny koral bądź błękit, smukły korpus urządzenia perfekcyjnie złączy się do Twojej dłoni. Tył tworzony z glasstic 3D i skaner linii papilarnych umieszczony na ekranie powodują, iż możesz radować się gładkim, opływowym kształtem z każdej strony.

Potrójny aparat, który uchwyci cenne chwile
Galaxy A50 zaopatrzono w ultra szerokokątny aparat o 123-stopniowym polu widzenia analogicznym do tego, jakie ma ludzkie oko, aparat 25 MP (F1,7), dzięki któremu poprzez całą dobę możesz robić jasne i wyraźne fotografie, jak także aparat głębi 5 MP,przystosować głębię ostrości.

Trzy sposoby rejestrowania
Masz do dyspozycji aż trzy aparaty, którymi uchwycisz wszystko, co dzieje się wokół. Zmieść w kadrze więcej i rejestruj chwile w zróżnicowanym oświetleniu. Zdjęcia robione w dzień pozostaną wyraziste, a te robione w nocy zachowają ostrość detali. Bawiąc się rozmyciem, możesz też sprawić, że fotografowane obiekty będą lepiej odcinać się od tła.

wspaniałe ujęcia dzięki optymalizatorowi scenerii

starczy jedno ujęcie. Czy robisz zdjęcie jedzenia, swego pupila, czy innych ulubionych rzeczy, funkcja Scene Optimizer rozpoznaje scenę i poprawia ją przy użyciu sztucznej inteligencji. Uzyskasz w ten sposób trafny poziom jasności, nasycenia i nie tylko, by rejestrować rzeczywistość dokładnie tak, jak chcesz ją zapamiętać.

Flaw Detection (wykrywanie wad) sposobem na poprawę zdjęć
Wykrywanie wad namierza mrugnięcia, rozmycie i podświetlenie od tyłu i informuje Cię o nich, byś mógł powtórzyć ujęcie. Dzisiaj zrobisz perfekcyjne zdjęcie w trafnej chwili.

Pokaż się z najlepszej strony

Selfie z definicji mają wyglądać prawidłowo. Przedni aparat 25 MP zagwarantuje wyraziste zdjęcia w dzień, a także zapewnia ostre fotografie nocne. Możesz więc robić perfekcyjne selfie przez całą dobę. Jeszcze tylko selfie focus, który sprawi, że będziesz w centrum uwagi, ponieważ delikatnie rozmyje tło, i gotowe!

Niech Twoja osobowość rozbłyśnie
teraz masz jeszcze więcej sposobów na wyrażenie siebie. Twórz i personalizuj AR emoji, a następnie wysyłaj je przyjaciołom, aby pokazać im, co czujesz. Baw się również naklejkami AR, filtrami i znaczkami, wytwarzając zabawne fotografie.

Twój odcisk palca staje się kluczem

Galaxy A50 zaopatrzono w technicznie progresywne uwierzytelnienie biometryczne. Skaner linii papilarnych umieszczony na ekranie rozpoznaje Twój specyficzny odcisk palca, więc tylko Ty możesz jednym ruchem odblokować telefon.
*Jeżeli używasz foli broniącej wyświetlacz, upewnij się,pozwala na ona działanie czytnika linii papilarnych umieszczonego na ekranie.

Bateria, która daje Ci moc

Życie codzienne wymaga telefonu, który się nie rozładuje. Bateria o mocy 4000 mAh zagwarantuje mu energię przez cały dzień, byś mógł korzystać ze streamingu, udostępniać treści i grać. A jeśli nieco przesadzisz, starczy, iż użyjesz 15-watowego szybkiego ładowania Galaxy A50.

One UI wszystko w zasięgu kciuka

One UI pomoże Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne. Smartfon i oprogramowanie współdziałają, ukazując treści i funkcje tak, byś szybciej mógł uzyskać do nich dostęp. Włącz tryb nocny,wygodnie korzystać z urządzenia w ciemności. Za sprawą jasnych i instynktownych informacji wizualnych obsługa telefonu staje się czystą przyjemnością.

Rozpoznawanie twarzy
teraz możesz natychmiast odblokować telefon starczy, że przytrzymasz go przed twarzą. Technika rozpoznawania twarzy zapewni dostęp do urządzenia wyłącznie Tobie, by Twoje prywatne informacje nie wpadły w niepowołane ręce.

Mój Sejf

Oferowany poprzez Samsung mój sejf to mocne rozwiązanie, które pozwala na Ci stworzenie prywatnej, zaszyfrowanej przestrzeni do przechowywania treści, takich jak fotografie, dokumenty czy pliki z nagraniami głosowymi, pod dodatkową powłoką zabezpieczeń.
*dostępność tej usługi może się różnić w zależności od kraju.

Samsung Galaxy A50

od 1040.96 PLN