Opis
Prezentacja 3D
Opis towaru

Smartfon Galaxy S8 przykuwa uwagę elitarnym designem, wzięty do ręki natychmiast daje doznać, czym tak naprawdę jest ergonomia kształtu, a po włączeniu po prostu oszałamia wyglądem ekranu. Na początkowym etapie poznawania się ze swym nowym właścicielem smartfon ciągle zaskakuje różnorodnością funkcji. W miarę upływu czasu posiadanie Galaxy S8 wprowadza do każdego dnia miłą rutynę – po prostu przyzwyczajasz się do jego szybkiego, efektywnego i bezusterkowego działania.

ekran w smarftonie Galaxy S8 jest elementem, który solidnie eksponuje go spomiędzy innych sprzętów mobilnych. Wszystko dzięki zredukowaniu do minimum szerokości ramek wokół wyświetlacza, zaokrągleniu krawędzi ekranu i wyprofilowaniu krawędzi obudowy. Pozwoliło to osiągnąć trzy ważne cele użytkowe:

- smarfon ma największy wyświetlacz z całej kolekcji sprzętów Samsung Galaxy S
- obsługiwanie ekranu jest przyjemne i nietrudne
- przy obszernym wyświetlaczu o przekątnej 5,8" smartfon komfortowo leży w rąk

Przyjęte rozwiązania technologiczne wpływają na najwyższą jakość obrazu. Na tym polu Samsung Galaxy S8 nie ma konkurencji. Wyświetlacz Infinity sAMOLED zapewnia nieprzeciętną rozdzielczość obrazu, wielkie spektrum odcieni, nasycenie, kontrast i wyrazistość każdego detalu. Po włączeniu trybu panoramicznego w trakcie oglądania filmu odnosi się wrażenie uczestniczenia w seansie kinowym. Benefity związane z jakością wyświetlanego obrazu doceniają entuzjaści gier, którzy wreszcie mogą w pełni przenieść się do wirtualnego świata kreowanego przez gry, choćby te najbardziej wymagające pod względem grafiki. W Galaxy S8 szerokie wrażenie jak obraz robi dźwięk, który znakomicie potęguje doznania wizualne. Głośnik spisuje się bez zarzutu, a na słuchawkach AKG olśniewa przestrzennością, wyraźnością wysokich tonów oraz głębią basu.

Wiadomo, że smartfon nie służy jedynie do przyjemnej rozrywki, dlatego w chwilach koncentracji przy wykonywaniu ważnych obowiązków służbowych wyświetlacz w Samsungu Galaxy S8 umożliwia wydajne korzystanie z aplikacji, programów biurowych i okien komunikatorów. Na dodatek tak wszechstronne urządzenie mobilne, jak smartfon musi być jak najlepiej przygotowane do energicznego wykorzystywania na co dzień. Galaxy S8 jest pod tym względem perfekcyjny – ma super sprawny procesor Octa Core wyprodukowany w technologii 10 nm, 4 GB pamięci RAM, 64 GB zaimplementowanej pamięci do przechowywania informacji, slot na kartę microSD do 256 GB, szybkie LTE, prędkie Wi-Fi. Realizowanie rutynowych obowiązków służbowych będzie jeszcze wydajniejsze. Dużo szybciej uporasz się ze swoimi zadaniami, będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Wsparciem w energicznym działaniu jest też wydajna bateria, oszczędna i szybsza w ładowaniu.

Plejada nowych możliwości otwiera się dla miłośników dokumentowania wszystkiego na zdjęciach. Z Galaxy S8 prosto fotografujesz w trybie automatycznym, ale poza tym dysponujesz profesjonalnym trybem robienia fotografii, który pozwala ustawić ręcznie ISO, czas otwarcia migawki, ekspozycję, ostrość i balans bieli. Ponadto korzystając ze smartfona w wykonanym zdjęciu, ustawisz głębię ostrości według własnego uznania i nałożysz na nie spektakularne filtry. Twój Facebook, Instagram i Twitter dzięki zdjęciom zrobionym smartfonem Galaxy S8 zmienią się nie do poznania.

Samsung Galaxy S8 to smartfon, który ma nieszablonową osobowość. Z jednej strony pracuje jak profesjonalista i perfekcjonista, a z drugiej strony jak nikt inny potrafi bawić korzystnym filmem, wciągającą grą i specyficznymi zdjęciami. Co ważne, cała jego zawartość zawsze należeć będzie wyłącznie do Ciebie. Dostęp do smartfona odblokujesz, skanując tęczówkę oka, przykładając palec do czytnika linii papilarnych lub korzystając z trybu rozpoznawania twarzy. Osoby niepowołane nigdy nie będą miały dostępu do tego, co przechowujesz w telefonie.

Smartfon Galaxy S8 przykuwa uwagę luksusowym designem, wzięty do ręki natychmiast daje zaznać, czym tak naprawdę jest ergonomia kształtu, a po włączeniu po prostu zniewala wyglądem ekranu. Na początkowym etapie poznawania się ze swym nowym właścicielem smartfon ciągle zaskakuje rozmaitością funkcji. W miarę upływu czasu posiadanie Galaxy S8 wprowadza do każdego dnia błogą rutynę – po prostu przyzwyczajasz się do jego szybkiego, sprawnego i bezawaryjnego działania.

ekran w smarftonie Galaxy S8 jest elementem, który mocno eksponuje go spomiędzy innych urządzeń mobilnych. Wszystko dzięki zredukowaniu do minimum szerokości ramek wokół wyświetlacza, zaokrągleniu krawędzi ekranu i wyprofilowaniu krawędzi pokrywy. Pozwoliło to osiągnąć trzy ważne cele użytkowe:

- smarfon ma największy wyświetlacz z całej kolekcji maszyn Samsung Galaxy S
- obsługiwanie ekranu jest przyjemne i nietrudne
- przy obfitym wyświetlaczu o przekątnej 5,8" smartfon wygodnie leży w dłoni

Przyjęte rozwiązania technologiczne wpływają na najwyższą jakość obrazu. Na tym polu Samsung Galaxy S8 nie ma konkurencji. Wyświetlacz Infinity sAMOLED gwarantuje nadzwyczajną rozdzielczość obrazu, obfite spektrum odcieni, nasycenie, kontrast i wyrazistość każdego detalu. Po włączeniu trybu panoramicznego podczas oglądania filmu odnosi się wrażenie uczestniczenia w seansie kinowym. Benefity związane z jakością wyświetlanego obrazu doceniają entuzjaści gier, którzy wreszcie mogą w pełni przenieść się do wirtualnego świata kreowanego poprzez gry, nawet te najbardziej wymagające pod względem grafiki. W Galaxy S8 obszerne wrażenie jak obraz robi dźwięk, który wyśmienicie potęguje doznania wizualne. Głośnik spisuje się bez zarzutu, a na słuchawkach AKG olśniewa przestrzennością, wyraźnością wysokich tonów, a także głębią basu.

Wiadomo, że smartfon nie służy jedynie do przyjemnej rozrywki, dlatego w chwilach koncentracji przy realizowaniu ważnych obowiązków służbowych ekran w Samsungu Galaxy S8 pozwala na sprawne korzystanie z aplikacji, programów biurowych i okien komunikatorów. Na dodatek tak wszechstronne urządzenie przenośne, jak smartfon musi być jak najlepiej przygotowane do dynamicznego użytkowania na co dzień. Galaxy S8 jest pod tym względem wyśmienity – ma super wydajny procesor Octa Core wykonany w technologii 10 nm, 4 GB pamięci RAM, 64 GB wbudowanej pamięci do przechowywania informacji, slot na kartę microSD do 256 GB, szybkie LTE, prędkie Wi-Fi. Wykonywanie codziennych obowiązków służbowych będzie jeszcze efektywniejsze. Dużo szybciej uporasz się ze swymi zadaniami, będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Wsparciem w energicznym działaniu jest również produktywna bateria, oszczędna i szybsza w ładowaniu.

Plejada nowych możliwości otwiera się dla sympatyków dokumentowania wszelkiego na zdjęciach. Z Galaxy S8 prosto fotografujesz w trybie samoczynnym, lecz poza tym dysponujesz mistrzowskim trybem robienia fotografii, który pozwala ustawić ręcznie ISO, czas otwarcia migawki, ekspozycję, ostrość i balans bieli. W dodatku korzystając ze smartfona w wytworzonym zdjęciu, ustawisz głębię ostrości według własnego uznania i nałożysz na nie atrakcyjne filtry. Twój Facebook, Instagram i Twitter dzięki zdjęciom zrobionym smartfonem Galaxy S8 zmienią się nie do poznania.

Samsung Galaxy S8 to smartfon, który ma unikatową osobowość. Z jednej strony pracuje jak profesjonalista i perfekcjonista, a z drugiej strony jak nikt inny potrafi bawić korzystnym filmem, wciągającą grą i oryginalnymi zdjęciami. Co ważne, cała jego zawartość zawsze należeć będzie jedynie do Ciebie. Dostęp do smartfona odblokujesz, skanując tęczówkę oka, przykładając palec do czytnika linii papilarnych albo korzystając z trybu rozpoznawania twarzy. Osoby niepowołane nigdy nie będą miały dostępu do tego, co przechowujesz w telefonie.

Specyfikacja techniczna towar
marka
Kod producenta
SM-G950FZSAXEO
EAN
8806088717364
dane podstawowe
Klasa premium
Phablet
srebrny
technologiczne
Exynos 8895
Pamięć RAM
4 GB
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
USB wariant C
WiFi
NFC
Bluetooth v5.0
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
uzupełniające parametry
certyfikat IP68
Corning Gorilla Glass 5
wykrzywiony ekran Edge
ekran Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 7.0
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Nie
Funkcje
Beidou
Galileo
Glonass
Akcelerometr
Barometr
Bezprzewodowe ładowanie
detektor Halla
detektor światła
czujka zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Magnetometr
Pulsometr
Skaner tęczówki
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Adapter USB (C-A)
Adapter USB (C-B)
Instrukcja obsługi
kabel USB
Ładowarka
Narzędzie do wyciągania karty SIM
Słuchawki
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna artykuł
firma
Kod producenta
SM-G950FZSAXEO
EAN
8806088717364
informacje podstawowe
Klasa premium
Phablet
srebrny
technologiczne
Exynos 8895
Pamięć RAM
4 GB
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
USB wariant C
WiFi
NFC
Bluetooth v5.0
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
dodatkowe cechy
dokument IP68
Corning Gorilla Glass 5
odkształcony ekran Edge
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Beidou
Galileo
Glonass
Akcelerometr
Barometr
Bezprzewodowe ładowanie
detektor Halla
detektor światła
detektor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Magnetometr
Pulsometr
Skaner tęczówki
Żyroskop
Bateria Fizyczne dołączone wyposażenie
Adapter USB (C-A)
Adapter USB (C-B)
Instrukcja obsługi
kabel USB
Ładowarka
Narzędzie do wyciągania karty SIM
Słuchawki

Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950

od 1299 PLN