Smartfon SAMSUNG Galaxy S9 SM-G960F

POZNAJ LEPIEJ GALAXY S9+
Trzy Aparaty

2 tylne: Super Speed Dual Pixel 12 MP OIS (F1.5/F2.4) + 12 MP OIS (F2.4) Przód: 8 MP AF (F1.7)

wyświetlacz Infinity

Ramki zredukowane do minimum i wyświetlacz o proporcji 18.5:9. Wspaniały do oglądania Internetu, gier i wiadomości tekstowych.

przezroczyście czysty dźwięk

Opracowane przy współpracy z AKG głośniki stereo i słuchawki, gwarantują dźwięk w rewelacyjnej jakości (wraz z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos).

Dual Sim

Korzystaj równocześnie z dwóch kart SIM.

Zabezpieczenia

Skaner tęczówki w połączeniu z odczytywaniem rysów twarzy i skanerem linii papilarnych.

sprawność

Ośmiordzeniowy procesor (Max. 2.7 GHz + 1.7 GHz), 64 bit, 10nm.

Bateria

Wytrzymała bateria 3500 mAh. Skuteczny procesor zapewnia całkowite i efektywne zastosowanie baterii.

Guard S9

Usługa wymiany urządzenia door-to-door, dodatkowy rok ochrony i dedykowana infolinia (zespół ekspertów Samsung).

Pamięć

Możliwość rozszerzenia 64 GB zastosowanej pamięci, aż o 400 GB. Dzisiaj więcej miejsca na Twoje informacje.

złap chwile. Zrób zdjęcie. Udostępnij.

Powiedz więcej za pomocą niesamowitych zdjęć ze smartfonem Galaxy S9+. Lepsza technologia aparatu, gwarantuje genialną jakość zdjęć i świeże spojrzenie na fotografię mobilną. Maksymalnie zredukowane krawędzie ekranu Infinity i cienka obudowa telefonu wyśmienicie się komponują. Zachwyć się każdym szczegółem wykończenia i najwyższą jakością tworzyw, dopracowanych z niezwykłą dbałością.

nowoczesne aparaty w smartfonie

Możesz wykonać ostre zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. 2 tylne aparaty, Super Speed Dual Pixel 12 MP OIS z podwójną przesłoną (F1.5 I F2.4), a także drugi 12MP OIS z podwójnym zoomem optycznym wyśmienitą jakość zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych.

wyświetlacz Infinity 6,2"

wyświetlacz o proporcjach 18.5:9 jest lepiej przypasowany do wyświetlania video i proponuję więcej miejsca do działania.

klarowny dźwięk stereo

wbudowane głośniki w Galaxy S9+ zostały wyprodukowane przy współpracy z AKG i gwarantują najwyższą jakość dźwięku.

sprawdź CO oferujE SAMSUNG GALAXY S9+
Obraz, który wyraża więcej

Zrób rewelacyjne zdjęcia niezależnie od warunków i pory dnia. Aparat posiada dwie przesłony F2.4 i F1.5, które zagwarantują ostre ujęcia. Przyjrzyj się wszystkim kadrom, dzięki funkcji Super Slow-mo i możliwości nagrywania filmów 960 klatek/sekundę. Żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze.

Podwójna przesłona

Aparat z podwójną przesłoną (F2.4 i F1.5) działa jak ludzkie oko. Przesłona przepuszcza odpowiednią liczba światła, adekwatnie się zwężając albo powiększając.

Jasne zdjęcia z realistycznymi detalami

Używając zwykłego aparatu przy wielkiej ilości światła fotografie mogą wyjść niewyraźne albo pozbawione szczegółów. W Galaxy S9+ przesłona F2.4 samoczynnie zwęża się, przy pokaźnym natężeniu oświetlenia w otoczeniu. Zdjęcia stworzone choćby w bardzo jasnym świetle nie stracą żadnych odcieni ani detali.

Wyraźne fotografie w nocy

Uchwycisz magiczne, nocne sceny przy pomocy nad wyraz jasnego obiektywu F1.5 i funkcji Super Low Light. Aparat dostosowuje liczba pobieranego światła tak samo szybko, co ludzkie oko. Ujęcia realizowane po zmierzchu będą posiadały jakość zbliżoną do tej z jaką widzi człowiek. Daje Ci to swobodę fotografowania dosłownie każdych warunkach, choćby tam, gdzie do tej pory światła było za niewiele.

Ostre i wyraźne zdjęcia

Twoje zdjęcia za każdym razem będą wyraźne, nawet jeśli poruszysz aparatem. Galaxy S9+ posiada Optyczną Stabilizację Obrazu (OIS). Teraz możesz bez przeszkód uchwycić każdą scenę.

zobacz czym jeszcze zaskoczy Cię aparat w Samsung Galaxy S9+
Dodatkowy tylny aparat

w przypadku niestabilnej kamery, Dual OIS ulepsza jej pracę, a dwukrotny zoom optyczny pozwala na wykonanie wyraźnych fotografii z daleka.

Live Focus

dopasuj głębię ostrości obrazu w jednym kroku. jednocześnie w trakcie robienia zdjęcia, jak i po jego wykonaniu. Nadaj artystyczny charakter i twórz unikatowe portrety.

Efekty z Live Focus

Zmieniaj codzienne ujęcia przy użyciu niecodziennych efektów. Nałóż na obraz przeróżne kształty światła i stwórz swoje arcydzieło.

Uchwyć każdy moment

W Super Slow-mo* możesz nagrywać do 20 segmentów wideo z szybkością 960 klatek na sekundę - 4 x szybciej od większości smartfonów! Używając trybu auto, włączysz wykrywanie ruchu. Uchwyć dokładnie moment, gdy poruszający się obiekt wejdzie w kadr. Wybierając tryb manualny, trzeba nacisnąć przycisk Super Slow-mo, aby zatrzymać chwile, które minęły. Teraz zobaczysz efekty specjalne i detale obrazu, których nie widać w normalnym trybie oglądania wideo.

* Super Slow-mo przechwytuje 0,2 sekundy segmentów wideo, każdy o rozdzielczości 1280 x 720.

wyraź siebie - Naklejki emoji AR

Możesz stworzyć spersonalizowane awatary w 3D i udostępniać je w mediach społecznościowych. Nadasz swym rozmowom bardziej przyjazny i zabawny ton. Wypróbuj ten nowy sposób komunikacji z Galaxy S9+. Uatrakcyjnij swoje wiadomości, dzięki Emoji AR.

Doświadcz wspaniałego dźwięku

Dzięki wyprodukowanym przy współpracy z AKG głośnikom stereofonicznym usłyszysz akcję wyraźniej i głośniej.

nowe głośniki stereo dla Dynamic Sound

wbudowane głośniki stereo Galaxy S9+, tworzone przy współpracy z AKG, zachwycą Cię bogatym brzmieniem bez zniekształceń. Są 1,4 razy głośniejsze*i posiadają wzmocniony bas.

* Porównując do Galaxy S8 i S8+.

Zanurz się w dźwięku z Dolby Atmos

Nadszedł nowy wymiar dźwięku. Poczuj się jak w kinie i przenieś w zapierającą dech w piersiach, realistyczną historię, dzięki głośnikom AKG z przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos, który Cię otoczy.

Jakość w każdym detalu

Spójność i brak granic to główne cechy designu Galaxy S9+. Zaokrąglone krawędzie w połączeniu z unikatową obudową tworzą harmonię z wyraźnym charakterem wyświetlacza. W połączeniu z lekko zakrzywionym ekranem i zredukowanymi ramkami powoduje, iż całość znamionuje się użytecznością i elegancją.

komfortowo leży w dłoni

Gładkie i zaokrąglone krawędzie gwarantują wygodę trzymania Galaxy S9+ w jednej ręce.

Skanowanie twarzy

Skanowanie twarzy funkcjonalna i komfortowa identyfikacja, ułatwi Ci prędki i bezpieczny dostęp do smartfona bez narażenia jego zawartości. Skaner poprawnie rozpoznaje twarz choćby przy nieznacznej ilości światła.

Odblokowywanie odciskiem palca

innowacyjny skaner linii papilarnych znajduje się pod aparatem dla jeszcze obszerniejszej wygody używania. Odblokuj smartfon jednym dotknięciem.

idealna spójność ekranu i obudowy

Zminimalizowana ramka ekranu w połączeniu z głęboką czernią wyświetlacza, formuje jedyne w swoim typu wrażenie estetycznej jednolitości.

Bezproblemowa wielozadaniowość

Galaxy S9+ zapewnia optymalną wielozadaniowość i pracę na podzielonym ekranie. Działaj na dwóch aplikacjach jednocześnie pisz i odtwarzaj wideo.

Wielozadaniowość z App Pair

prędko uruchom ulubione aplikacje jednocześnie. Dzięki, App Pair na ekranie głównym możesz włączyć dwie aplikacje naraz.

idealnA wydajnOŚĆ

Model Galaxy S9+ zagwarantuje bezpieczniejsze i dłuższe wykorzystywanie smartfonu. Wyposażony jest w lepszy system zabezpieczeń, produktywniejszy procesor i potężny akumulator, co przekłada się na skuteczniejsze działanie smartfona, jego , a także wytrzymałość.

odporność na wodę i kurz

Galaxy S9+ jest oporny na wodę i pył (IP68*). Możesz wziąć go na plażę czy na basen, nie obawiając się o zalanie i uszkodzenie urządzenia.

* oporny na wodę do głębokości 1,5 metra poprzez 30 minut.

solidny procesor i pamięć RAM

sprawne działanie urządzenia zagwarantowane jest przez superszybki procesor wykonany w technologii 10 nm i 6 GB pamięci RAM. System wyrównujący temperaturę korzysta z tej samej technologii, co satelity i pozwala zachować stosowną pracę akumulatora na dłużej i lepiej wykonywać obliczenia.

Jeszcze szybsze pobieranie informacji

Proste i szybkie korzystanie z sieci, pobieraj pliki i odtwarzaj video. Galaxy S9+ osiąga szybkość pobierania choćby do 1,2 Gb/s*, to o 20% szybciej w porównaniu ze swym poprzednikiem.

* Maksymalna teoretyczna prędkość. Rzeczywiste szybkości pobierania mogą się różnić w zależności od sieci i warunków panujących w otoczeniu użytkownika.

Dual SIM*

Dzięki opcji dual SIM* na urządzeniu możesz korzystać z dwóch numerów telefonu – osobistego i służbowego. Jedna karta może Ci służyć do połączeń i wiadomości, a druga do pracy w Internecie. Opcjonalnie możesz skorzystać z jednej karty SIM i na dodatek włożyć kartę pamięci MicroSD.

* Karty SIM i karta MicroSD sprzedawane są oddzielnie.

Pamięć z możliwością rozbudowy

64 GB pamięci wewnętrznej wystarczy do codziennego użytkowania smartfona. Jeśli Ci trzeba więcej miejsca, możesz powiększyć pojemność urządzenia nawet o 400 GB przy pomocy karty microSD*.

* Karta nie jest dołączona do zestawu.

Ładowanie bezprzewod­owe

Możesz jednocześnie ładować telefon i oglądać film czy pisać wiadomość. Połóż smartfon na bezprzewodowej ładowarce, a urządzenia będzie pod adekwatnym kątem*.

* Ładowarka nie jest dołączona do zestawu.

Zoptymalizowane zużycie energii

Tryb oszczędzania energii i App Power Monitor wydłużą czas działania baterii. Optymalne warunki pracy akumulatora zachowasz poprzez odpowiednią konserwację urządzenia.

Bixby 2.0

komfortowy dostęp do danych i szybkie określenie swojej lokalizacji, dzięki efektywniejszemu interfejsowi Bixby*. Skanowanie kodów QR, tłumaczenie, orientacja w terenie czy wyszukanie miejsc godnych uwagi to tylko, niektóre funkcje tej aplikacji.

* Bixby 2.0 nie obsługuje komend w języku polskim.

Poznaj swoje otoczenie: Miejsce

przy pomocy Bixby ekspresowo i łatwo poznasz swoje położenie czy prognozę pogody. Żeby sprawdzić prognozę pogody, podnieś telefon do góry, natomiastotrzymać informację, gdzie się znajdujesz, skieruj urządzenie w dół.

* Działanie tej funkcji jest zależne od regionu.

Tłumaczenie tu i teraz

Skieruj telefon na tekst w obcym języku, a jego tłumaczenie odczytasz na swoim wyświetlaczu. Możesz tłumaczyć przeróżne źródła – przykładowo znaki drogowe czy menu w restauracji. Funkcja należycie radzi sobie z pojedynczymi słowami, jak i całymi zdaniami w zróżnicowanych językach.

SMART SWITCH
ekspresowo przeniesiesz pliki z aplikacją Smart Switch

Wraz z urządzeniem Samsung Galaxy zyskasz dostęp do najnowszej aplikacji Smart Switch umożliwiającej szybki transfer plików ze starego urządzenia. Przeniesiesz ulubione mp3, wideo, kontakty, zdjęcia, wiadomości, a nawet ustawienia alarmu oraz sieci Wi-Fi. Smart Switch działa na smartfonach z systemem Android, Symbian, iOS* oraz na BlackBerry.

* System iOS zezwala na przenoszenie treści, które są własnością użytkownika. Nie uwzględnia to muzyki, filmów, aplikacji oraz zdjęć pobranych z iTunes.

Przesyłaj informacje przez przewód USB bezpośrednio ze starego telefonu.

Przesyłaj dane bezprzewodowo bezpośrednio ze starego telefonu.

Przesyłaj informacje do nowego Galaxy przy użyciu komputera.

*dostać zestaw usług serwisowych Guard S9 należy zarejestrować się na stronie www.guardS9.samsung.pl. Zachęcamy do poznania się ze szczegółami w regulaminie.

SMARTFONY GALAXY S9 I S9+
przeznaczone akcesoria GALAXY S9+

Spersonalizuj Galaxy S9+, używając najnowszych etui, przystępnych w wielu przeróżnych kolorach. Odmieniony wygląd i ochrona urządzenia w jednym.

Etui LED View Cover

Używając etui LED View Cover nie musisz już spoglądać na wyświetlacz, by być z wiadomościami na bieżąco. Masz możliwość kontrolowania powiadomień bezpośrednio poprzez etui;możesz ponadto wybrać ikony, które urozmaicą Twoje wiadomości. Barwy: czarny, niebieski, fioletowy.

Etui Clear View Standing Cover

Korzystaj z funkcji telefonu, równocześnie go chroniąc. Używaj funkcji Always On Display i odpowiadaj na powiadomienia, przy pomocy transparentnego etui, na którym nie pozostają odciski palców, dzięki specjalnej powłoce. W trakcie oglądania filmu możesz złożyć etui tak,wygodnie odtwarzać materiał na telefonie. Kolory: czarny, niebieski, fioletowy, złoty.

Etui Alcantara

Swój nowy Galaxy S9+ efektywnie ochronisz, używając etui Alcantara. To nieprzeciętne połączenie specjalnego rodzaju materiału używanego we wnętrzach luksusowych samochodów z delikatnym, zamszowym w dotyku materiałem, zagwarantuje komfortowe i przystępne trzymanie telefonu, a także maksymalny poziom ochrony. Kolory: czarny, granatowy, szary, czerwony.

Etui Protective Standing Cover

Jeśli wolisz stylowy wygląd, połączony z najwyższą ochroną, to jest to etui dla Ciebie. Model został poddany próbom upadku, potwierdzającym zgodność ze standardami wojskowymi*. Na dodatek, ruchoma nóżka pozwala na oglądanie tworzyw pod komfortowym kątem. Kolory: czarny, metaliczny.

* Zgodność z amerykańskim standardem wojskowym MIL-STD-810G-516.7.

Etui Hyperknit Cover

Sportowego charakteru nadasz swojemu Galaxy S9+, dzięki etui Hyperknit Cover. Etui jest produkowane z tego samego materiału, z którego robione jest obuwie sportowe. Kompozycja oparta jest na lekkich włóknach, dzisiaj możesz trzymać telefon w rąk bez rozszerzania rozmiarów całego zestawu. Korzystasz komfortowo z telefonu, a następnie łatwo możesz schować go w kieszeni. Odcienie: szary, czerwony.

Etui silikonowe

Etui z silikonu jest delikatne i stanowczo gładkie w dotyku, pozwala na pewne trzymanie Twojego Galaxy S9+. Zniewolisz się tym wyśmienitym i funkcjonalnym etui, dostępnym w kilku kolorach, które podkreślą design telefonu. Odcienie: czarny, szary, błękitny, różowy.

Samsung DeX Pad

Samsung Galaxy S9+ współpracuje ze stacją DeX, podepnij go do monitora, klawiatury i myszy i używaj telefonu jak komputera. Możesz edytować dokumenty i oglądać pliki wideo na większym ekranie.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

komponenty w pakiecie: Telefon Galaxy S9+, kabel USB, słuchawki douszne żeby AKG, igła do karty SIM, zasilacz USB, przejściówka USB typu C, przejściówka micro USB, ulotka połączenia USB, instrukcja obsługi.

dopełniające informacje

Co zmieniło się w Galaxy S9+ porównaniu do Galaxy S8+?
Aparat tylny Super Speed Dual Pixel 12 MP OIS (F1.5/F2.4). Możesz teraz robić szczególnie wyraźne zdjęcia, choćby przy słabym oświetleniu. Na dodatek, do dyspozycji jest funkcja Super slo-mo. Galaxy S9+ ma świeże, stereofoniczne głośniki Dynamic Sound wykonane przy współpracy z AKG oraz posiada opcję Dual SIM.

Co oznacza IP68?
IP6X: pierwsza cyfra oznacza poziom zabezpieczenia przed pyłem i kurzem (poziom 6: kompletna ochrona przed pyłem);IPX8: druga cyfra oznacza poziom zabezpieczenia przed wodą (poziom 8: telefon wytrzymuje zanurzenie do głębokości 1,5 m przez maks. 30 minut).

Jak włączyć tryb pełnego ekranu w aplikacjach?
Tylko wybrane aplikacje uruchamiają się domyślnie na pełnym ekranie. Obsługę trybu 18.5:9 włączysz w ustawieniach, lecz niektóre aplikacje mogą w takiej konfiguracji nie działać poprawnie.

dodatkowe funkcje skanera linii papilarnych.
Poza konwencjonalnym odblokowywaniem smartfona przygotowano szereg rozwiązań. Można także używać gestów, np. Przez przesunięcie opuszkiem palca po skanerze linii papilarnych zwiniesz lub rozwiniesz panel powiadomień.

Samsung Galaxy S9 SM-G950

od 1679 PLN