OPIS towaru

Xiaomi Mi 3
Smok zamknięty w pudełku

Procesor Qualcomm Snapdragon 800 8274AB 2.3GHz, Grafika Adreno 330 450MHz, 2GB LPDDR3 pamięci RAM oraz eMMC 4.5 flash – a to wszytsko zamknięte w stanowczo multimedialnym Mi3.

Możesz zagrać w swoje ulubione gry i używać aplikacji korzystając z mega osiągów dzięki najnowszemu i najszczególniej produktywnemu procesorowi producenta Qualcomm – 8274AB i wsparciu oferowanemu poprzez 2GB pamięci RAM.

Dotyk w rękawiczkach

ekran to najwspanialsza część Xiaomi Mi 3. Odwzorowanie kolorów matrycy w technologii IPS Retina o rozdzielczości Full HD to najszczególniejsza zaleta Mi3. Uwagę przykuwa unikalna opcja „dotyk w rękawiczkach”, która

pozwala na operowanie wszystkimi funkcjami urządzenia poprzez materiał (rewelacyjne rozwiązanie na zimowe chłody). Na dodatek zaimplementowany czujnik odległości zapewni, że już nigdy telefon nie odblokuje się w kieszeni sam bez naszej wiedzy.

Szafirowa ochrona

W urządzeniu odnajdziemy aparat główny Sony Exmor R5 o matrycy 13Mpix z przysłoną F2.2 oraz dwiema diodami LED firmy Philips, które dadzą Ci idealne światło do wykonania zdjęć nawet w najmocniej zaciemnionych miejscach. Nigdy nie utracisz możliwości zrobienia znakomitego fotografie.

Przedni aparat ma matrycę 2Mipx i oprócz interesujących „selfie” doskonale nadaje się do wideorozmów. Dzięki dodatkowym funkcjom każde wyprodukowane przez siebie zdjęcie możesz obrobić tak,nawet najbliższy znajomy będzie pod wrażeniem.

drobna = znaczna, bateria

MI3 zaskakuje pojemnością baterii – to aż 3050 mAh, co dla tak progresywnego technologicznie urządzenia jest perfekcyjnym rozwiązaniem. Nie trzeba się już martwić codziennym doładowywaniem baterii. Czas bezustannych rozmów w 3G na urządzeniu Xiaomi może trwać nawet 21h. W dodatku dzięki ładowarce o zwiększonym natężeniu prądu, czas ładowania urządzenia wynosi naprawdę minimum.

Ciepło pod kontrolą

Twórcy telefonu dużo uwagi poświęcili problemowi produktywnego odprowadzania ciepła. Jak pokazują testy i opinie, telefon znakomicie sprawdza się w trakcie aktywnego wykorzystywania i nie nagrzewa się choćby w sytuacji długiego używania czy to w celach rozrywkowych, czy w trakcie zwykłych rozmów z bliskimi.

przypasuj system do własnych potrzeb

Trudno znaleźć drugie oprogramowanie tak nowoczesne, intuicyjne i spektakularnie zaprojektowane jak MIUI. Ponadto jest to system, który jak żaden inny, daje użytkownikowi w zasadzie nieskończone możliwości konfiguracji telefonu pod własne zapotrzebowania.

Oparty na Androidzie w wersji KitKat, zapewnia stabilność i mnogość aplikacji przystępnych w sklepie Google Play. Testowane poprzez nas aplikacje działały bez zarzutu, nawet najbardziej skomplikowane pod względem graficznym gry nie zacinały się.

GALERIA artykułu
Specyfikacja techniczna

Xiaomi Mi 3

od PLN