Redmi 4
duży baterią ekran o przekątnej 5 cali / potężna bateria o obszerności 4100 mAh / ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 Redmi 4X: lepiej, szybciej, dłużej Redmi 4X skupia się na najważniejszych aspektach korzystania ze smartfona. Nad wyraz potężna bateria o obszerności 4100 mAh zezwala na aż 18 dni pracy w trybie czuwania lub dwa dni intensywnej eksploatacji, przy czym gromadzi się ona w kompaktowej obudowie z pięciocalowym ekranem, która idealnie leży w rąk, a ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 zagwarantuje płynność i produktywność. Nowy Redmi 4X zapewnia więc ulepszone, szybsze i dłuższe działanie. Mocna bateria o objętości 4100 mAh ekran o przekątnej 12,7cm (5") Metalowa obudowa wysokiej jakości Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 Dłuższa praca dzięki baterii 4100 mAh Możemy się poszczycić opracowywaniem potężnych smartfonów, które proponują zarówno baterie o obszernej pojemności, jak i stylową formę. Nasi projektanci, a także inżynierowie codziennie starają się pogodzić te dwie rzeczy. Telefon Redmi 4X został opracowany z wyjątkową starannością, nasz zespół przeprowadził dogłębne testy baterii i zpotymalizował system pod kątem maksymalnego wydłużenia czasu pracy, równocześnie dążąc do stworzenia produktu, który wyróżniałby się pod względem wzornictwa. Błyskotliwe wykończenie Nowy Redmi 4X jest zamknięty w pięknej metalowej ramie wytwarzanej z anodyzowanego aluminium. Tył obudowy przeszedł przez proces cięcia diamentowego, dzięki czemu uzyskano dwa jaśniejsze paski z tyłu, które dodadzą blasku Twojemu telefonowi. Złoty Czarny Wygoda trzymania rozmiar jest ważny. Telefon Redmi 4X, wyekwipowany w ekran HD o przekątnej 5 cali, dzięki swym wymiarom wspaniale leży w rąk. Nasi projektanci dołożyli w tym przypadku szczególnych starań, aby poprawić ergonomię – między innymi poprzez zastosowanie metalowej ramki o zaokrąglonych krawędziach, która gwarantuje komfortowy chwyt nawet w trakcie długotrwałego grania albo oglądania filmów. Z kolei szkło 2,5D o subtelnie zaokrąglonych brzegach daje poczucie gładkości podczas przeciągania palcem w poprzek ekranu. 12.7cm (5)
ekran HD 2,5D
odkształcone szkło Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 Pracując nad modelem Redmi 4X, wyjątkowo zależało nam na płynności jego działania. Dlatego także oprócz baterii o imponującej objętości 4100 mAh, zastosowaliśmy w nim ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435, który znamionuje się rozszerzoną sprawnością i niższym poborem energii od poprzednika. Od dzisiaj możesz się cieszyć ulubionymi grami przenośnymi poprzez cały dzień i bez żadnych spowolnień. Prędkie odblokowywanie odciskiem palca Żyjesz w zbyt sporym pośpiechu, aby tracić czas wpisywanie kodu odblokowującego? Wykorzystaj odciski swoich palców! Redmi 4X ma zaimplementowany czujka linii papilarnych, dzięki któremu momentalnie odblokujesz telefon i uzyskasz dostęp do swego profilu i plików. Mistrzowskie zdjęcia dzięki aparatowi 13 MP fotografie produkowane przy pomocy Redmi 4X odznaczają się unikatową ostrością i wyraźnością. Tylny aparat o rozdzielczości 13 MP wykorzystuje technologię PDAF, dzięki czemu potrafi ustawić ostrość zaledwie w 0,3 s. Oferuje również całą gamę wbudowanych funkcji, upraszczających robienie zdjęć panoramicznych i nocnych oraz 36 inteligentnych profili upiększających, a także szereg filtrów fotograficznych działających w czasie rzeczywistym. Niepowtarzalne funkcje

 • Codzienne tapety ekranu blokady Gdy przy zablokowanym telefonie zapali się wyświetlacz, możesz podziwiać nadzwyczajne tapety, które samoczynnie się przewijają. Ponieważ pochodzą z rozmaitych źródeł, codziennie dostajesz świeżą dawkę wizualnych doznań.
 • Druga przestrzeń Używaj rozmaitych kodów dostępu lub odcisków placów aby uzyskać dostęp do różnych profili na Redmi 4X - każdego z własną tapetą, aplikacjami, plikami i zdjęciami. To wyśmienite rozwiązanie gdy chcesz pochwalić się telefonem bez naruszania swej prywatności.
 • Podwójne aplikacje Co dwie aplikacje do nie jedna. Dzięki tej funkcji możesz korzystać z dwóch różnych kont w dowolnej aplikacji, w tym WhatsApp i Facebook.
 • Uniwersalny pilot na podczerwień Redmi 4X pozwala sterować telewizorem, przystawkami STB, klimatyzacją, wiatrakiem i odtwarzaczem DVD. W prosty sposób możesz przełączać kanały albo choćby przeglądać obecnie transmitowane programy telewizyjne.
Redmi 4X
 • Złoty
 • Czarny
 • potężna bateria o pojemności 4100 mAh nawet 18 dni czuwania
 • Snapdragon 435 Ośmiordzeniowy procesor
 • 5 cala ekran HD
 • 13MP Tylny aparat
 • sensor linii papilarnych obszerniejsze bezpieczeństwo i szybsze odblokowywanie

Xiaomi Redmi Note 4X

od PLN