Twój nowy SMART TV 32'' LT–32VF52M Rozdzielczość Full HD Smart TV z zastosowanym Wi–Fi znaczne kąty widzenia 3 złącza HDMI, 2 złącza USB Jakość w parze z wykonaniem Zachwyć się parametrami i możliwościami telewizora od JVC.

W tym mocnym urządzeniu o przekątnej 32 cale wyświetlacz ma rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Wyśmienicie będzie się prezentował w każdym wnętrzu - Model JVC LED LT‑32VF52M w uniwersalnej czarnej obudowie zniewoli nie tylko wielbicieli klasyki, lecz także minimalistów, którzy cenią proste i stylowe rozwiązania.

Japońska trwałość i elegancja nigdy nie zawodzą. Cechy na medal Stwórz własne domowe centrum multimedialne razem z JVC LED LT‑32VF52M. Dzięki doskonałym parametrom ta przygoda dopiero się rozpoczyna.

Matryca LED gwarantuje jasny obraz o szerokim zakresie kolorów. Do tego jasność ekranu na poziomie 300 cd/m², ulepszająca komfort oglądania także w jasnym pomieszczeniu. Miłośnicy rodzinnego oglądania filmów docenią dodatkowo szerokie kąty widzenia, a gracze – czas reakcji matrycy na poziomie 6,5 ms.

wyjątkowa jakość dźwięku Zostań uczestnikiem najlepszych scen filmowych, dzięki wysokiej jakości dźwięku dostarczanego poprzez system Surround i dwóm głośnikom o mocy 6 W każdy. Nie zdziw się, kiedy domownicy nie będą chcieli odejść od telewizora.

Bogate wnętrze Kilka dodatków czyni to urządzenie pożądanym w twoim domu. Dwa wejścia USB, trzy złącza HDMI, złącze antenowe CI+, wejście VGA (byś luźno podłączał telewizor do komputera), cyfrowe wyjście optyczne, a także złącze SCART, dzięki któremu można odbierać sygnał analogowy ze sprzętów starszego rodzaju.

A do kompletu - tuner DVB-C, DVB-T2, DVB-S2. Oglądaj Netflix w jakości Full HD Już z poziomu pilota możesz dostać się do bogatego zbioru filmów, seriali i programów rozrywkowych przystępnych na platformie video na życzenie Netflix.

sporo godzin rozrywki czeka na Ciebie....

TV LED JVC 32VF52

od PLN