Telewizory Kruger&ampMatz charakteryzują wysokiej jakości ekrany w rozdzielczości full HD z podświetleniem LED, które rewelacyjną ostrość obrazu ze nieprzeciętnym odwzorowaniem odcieni. W dodatku czas reakcji matrycy na poziomie 6,5ms i odświeżanie grafiki w częstotliwości 50-60Hz pozwala na płynne, a także szybkie wyświetlanie dynamicznych scen. Idealny dźwięk gwarantują głośniki o mocy w zależności od modelu 2 x 8 W.

Telewizory Kruger&ampMatz zaopatrzone zostały w tuner DVB-T, który zezwala na odbieranie przystępnych kanałów telewizji naziemnej bez konieczności podłączania dodatkowych przystawek. Co więcej, szereg wejść i wyjść (USB, 3 x HDMI, RF, VGA, PC Audio, Scart, Audio Video, Coaxial, składnik oraz slot CI) pozwala cieszyć się rozmaitego rodzaju treściami z dodatkowych nośników. Telewizory Kruger&ampMatz mogą pełnić także funkcję odtwarzacza multimedialnego. Dzięki wejściu USB i funkcji PVR współpracującej z pamięcią masową, użytkownik może zatrzymać obraz w dowolnym momencie i nagrywać również zaplanować nagrywanie dowolnego kanału.
W celu zwiększenia funkcjonalności telewizorów, Kruger&ampMatz wprowadził do oferty także przystawkę rodzaju Android Dongle - model KM0202, która przeniesie użytkowników w świat SMART TV.

Telewizory Kruger&ampMatz to wyśmienite rozwiązanie dla osób ceniących elegancję. Urządzenia posiadają typową podstawkę, która w połączeniu z nowoczesną konstrukcją powoduje,doskonale uzupełnią aranżacja każdego wnętrza.

artykuł
producent
Kod producenta
KM0248
EAN
5901890002400
dane podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-T
zaimplementowane technologie
Funkcje Dźwięk techniczne
zaimplementowane technologie
Menu w języku polskim
Menu wyświetlane na ekranie (OSD)
Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
kabel zasilający
Pilot charakterystyczny
Podstawa
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
(025) 685 00 88
Opis:
Klient zgłasza reklamację albo swoje roszczenia z tytułu gwarancji przy pomocy systemu zgłoszeń door to door (DTD) poprzez panel serwis.krugermatz.com albo telefonicznie pod numerem (025) 685 00 88, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.Pamiętaj, żeby zapoznać się z Regulaminem przed wysłaniem zgłoszenia!Link do regulaminu:https://www.krugermatz.com/pl/i/Regulamin/2Przejście do serwisu:https://www.serwis.krugermatz.com/

TV LED Kruger & Matz KM0248

od PLN