jakość obrazu funkcje smart tv wzornictwo porównanie serii polecane produkty zawartość opakowania częste pytania NAJWAŻNIEJSZE atrybuty HDR Jasność i kontrast 4K Ultra HD 3840 x 2160 Filmy i seriale VOD UHD Upscalling Poprawa jakości Ultra Clean View Czysty obraz UHD Dimming JAKOŚĆ OBRAZU Zdumiewająca jasność technologia HDR HDR to nowy kanon produkcji filmów i seriali.

wyróżnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje aktywnością kolorów. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz doznać we własnym salonie.

kolory bliższe naturze technika PurColour staranne odwzorowanie szerokiej palety kolorów to efekt działania technice PurColour. Siedem razy więcej punktów regulacji kolórw powoduje, że obraz staje się pokaźnie bardziej naturalny.

kolory zachwycą Cię dynamicznością i realizmem, a obraz ilością detali. UHD 4K Bardziej szczegółowy obraz Telewizory Samsung wyświetlają obraz w rozdzielczości 4K UHD (Ultra High Definition), czyli 4-krotnie większej od najpopularniejszego aktualnie standardu Full HD.

Oznacza to, że staje się on jeszcze bardziej detalowy – niewidoczne dotąd detale nabierają ostrości, filmowe sceny stają się bogatsze, a odcienie zyskują na energiczności i wyraźności. Ulepszona jakość obrazu Upscalling technika Upscaling rozszerza jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD.

Wykorzystuje do tego innowacyjny 4-stopniowy cykl, który analizuje poszczególne cechy, aby obraz był jak najistotniej zbliżony do najwyższego standardu. UHD Dimming Obraz pełen detalów technika UHD Dimming dba o naturalność obrazu, optymalizując poziom kontrastu, odcieni i ostrości.

wydobywa najdrobniejsze szczegóły wyświetlanych treści i sprawia, że obraz staje się jeszcze bardziej realistyczny. Jakość jak najbliższa UHD Ultra Clean View technika Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści przy pomocy progresywnego algorytmu, który likwiduje szumy i inne zniekształcenia obrazu.

W ten sposób materiały w jakości Full HD i niższej wyglądają zauważalnie lepiej. FUNKCJE SMART TV * Obraz na ekranie jest wyłącznie symulacją. Faktyczny interfejs użytkownika może się różnić. Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być przystępne we wszystkich regionach i krajach.

Smart Hub Twoje centrum rozrywki Filmy i seriale W Smart TV najlepsze filmy i seriale masz za każdym razem pod ręką. Włącz „House of Cards" w aplikacji Netflix, najnowszy sezon „Gry o Tron" w HBO GO albo ułóż swoją ramówkę z aplikacjami VOD, TVP.PL czy ipla.

mając telewizor Samsung UHD, możesz skorzystać ze specjalnej oferty w aplikacji player i Filmbox Live. Sport Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, niewątpliwie docenisz aplikację Goal+, która pozwoli Ci śledzić na bieżąco statystyki poszczególnych graczy i całej drużyny w trakcie trwania meczu.

Nie ominie Cię żadna informacja o Twoim ulubionym zespole. Największe sportowe emocje odnajdziesz w zestawie player SPORT, w aplikacji player! Oglądaj najkorzystniejsze europejskie ligi piłkarskie na żywo i sporo innych dyscyplin sportowych – od lekkoatletyki po te najistotniej arcytrudne.

Quick Connect i Smart View Łatwiejsze odtwarzanie multimediów Z pomocą funkcji Quick Connect i Smart View prosto udostępnisz filmy, fotografie i muzykę między telewizorem a urządzeniami przenośnymi. Możesz na przykład szybko pokazać rodzinie śmieszny filmik nakręcony smartfonem albo dokończyć na tablecie oglądanie serialu rozpoczętego na telewizorze.

Łatwe połączenie z internetem Karta Sieciowa Wi-Fi przy pomocy zaimplementowanej karty sieciowej Wi-Fi możesz podłączyć swój Smart TV do internetu bez użycia kabli. Brak plątaniny przewodów pozwoli Ci w pełni docenić wygląd telewizora.

Centrum domowej rozrywki Wejścia HDMI Telewizor Samsung ma wejścia HDMI, do których podłączysz przeróżnego typu urządzenia, takie jak dekoder, odtwarzacz czy konsola do gier. Łatwo stworzysz swoje centrum najlepszej zabawy.

Smart TV działa lepiej dzięki: Specjalny system Tizen Szybszy dostęp do ulubionych treści System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i ułatwia dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić.

W tym samym czasie możesz np. Przeglądać internet i oglądać ulubione programy. Procesor Quad Core efektywność bez kompromisów Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie progresywne funkcje działają jeszcze płynniej.

WZORNICTWO Smukła forma progresywne wzornictwo wyszukana, metaliczna ramka w odcieniu czarnym eksponuje smukłą formę telewizora. Delikatna podstawa eksponuje innowacyjny design urządzenia i sprawia, iż wygląda ono efektownie z każdej strony.

rekomendowanE PRODUKTY Poczuj bezprzewodową moc dźwięku Poznaj Soundbary* wzmacniające brzmienie Twojego Samsung..

TV LED Samsung UE40KU6000

od PLN