właściwościWkrętarka akumulatorowa Bosch jest zaopatrzona w magnetyczny uchwyt na końcówki z chwytem sześciokątnym. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pracy wkrętarka posiada miękką rękojeść Softgrip. Kolejnym atutem Bosch IXO jest {pomocn|przydatn)a funkcja obrotów lewo/prawo oraz włącznik przystosowany do użycia dwoma palcami.

Niezależnie od stopnia naładowania akumulatora, można umieścić go w stacji ładującej bez ryzyka obniżenia jego pojemności.ZastosowanieWkrętarka IXO Bosch to produkt dedykowany zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom.

Służy do wiercenia w miękkim, a także w twardym materiale. Zintegrowana z nią dioda świecąca daje możliwość pracy w miejscach o słabym oświetleniu. Użytkownik ma do wyboru światło punktowe i rozproszone.

Dodatkowa opcja wykorzystania nasadki kątowej zwiększa wygodę pracy w miejscach trudno dostępnych, na przykład podczas montażu półek, szuflad itp. ZaletyWkrętarka akumulatorowa IXO Bosch to małe, poręczne i wydajne urządzenie, które sprawdza się nawet w trudno dostępnych miejscach.

Zastosowanie technologii litowo-jonowej zapewnia brak efektu pamięci i samorozładowania, a także zwiększa mobilność sprzętu i znacznie ułatwia pracę nawet tam, gdzie w pobliżu nie ma gniazda sieciowego.*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wykonanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.mybosch-tools.com.Do rejestracji potrzebny jest dowód zakupu oraz numery seryjne z zakupionego urządzenia.Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Bosch IXO V

od 169 PLN