Paco Rabanne Lady Million to klejnot wśród aromatów dla pań. Stań się złotym diamentem. Pozwól pieścić swe zmysły zapierającą dech w piersiach kombincją kwiatów i upojnego owocu.

subtelna i słodka esencja białego miodu i świe że akordy kwiatu pomarańczy. Czyste tony paczuli i wyraźny ton maliny i gardenii. Oto aromat błyskotliwa i hołd zło żony sile kobiecości. Pokochaj tę przyjemność. Pozwól porwać się fantazji perfum Lady Million i poznaj tajemnicę uwodzenia.

perfumy Paco Rabanne są znane ze swej dyskretnej elegancji, zmysłowości i mocy oczarowywania. Znany w świecie perfum projektant otrzymał choćby za swe osiagnięcia najwy ższe tytuły: hiszpański i francuski. Stań się dominującą i wyrazistą kobietą. Stań się Lady Million i zaznaj poczucia elitarnej elegancji. Zyskaj uznanie otoczenia.

Skład Głowa

neroli, mailna

Serce

gardenia, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy

Podstawa

paczuli, bursztyn, miód

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technicznym, czasami nie mają korka. Ze względów strategii reklamowej większość producentów stosuje trwalsze, bardziej skondensowane aromaty o przedłużonej trwałości. Równocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis

Paco Rabanne Lady Million Woman 80ml EdP

od 185 PLN