pachnidła Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie.

W wieku 25 lat pozostał najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wykwintny, awangardowy, a przy tym wysmakowany fason momentalnie zdobył podziw wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki, a także wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody damski smoking.

W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze pachnidła Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych aromatów firmy jest Opium, skomponowane dla kobiety tajemniczej, uwodzicielskiej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl proponuje ponad 150 towarów Yves Saint Laurent: pachnidła, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in.

podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe producenta, takie jak perfumy Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, kolekcja Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, sławne Opium, Y i dużo innych zniewalających kompilacji aromatycznych.

Kosmetyki i perfumy Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają artykułów o stylowym designie, oryginalnym zapachu, wyjątkowej trwałości i nowoczesnym składzie, zapewniającym profesjonalną pielęgnację.Copyright © E-Glamour.pl

la nuit de l homme l intense woda perfumowana 60 ml spray marki Yves saint laurent

od PLN