Versace Yellow Diamond 90ml Woda toaletowa Tester - niesamowity zapach w nieszablonowym opakowaniu. Każdy dzień przynosi Ci jakieś nowe szanse? Chcesz go mieć wypełniony samymi chwilami szczęścia? Na co czekasz - dla Ciebie jest rozwiązanie.

Markowe pachnidła o niesamowicie oryginalnym zarysie w opakowaniu żółtym, który potrafi być radosny. O to Ci tak naprawdę chodziło? Chcesz posiadać dzień pełen uśmiechu wypełnionego wonią radości? Już teraz dla Ciebie te perfumy damskie w najwyższej klasie jakości.

Nie daj się dłużej szukać szczęściu. Co oznacza odcień żółty w opakowaniu, a także na tym flakoniku? z pewnością mnóstwo dobrych rzeczy. Perfum tester o takiej barwie uwydatnia się mocą, której Ci potrzeba. Jesteś szczególnie ciepła oraz zawsze promieniejesz szczęściem? Rodzina, przyjaciele mówią o Tobie promyczek szczęścia - będący zawsze taki uśmiechnięty, a także pogodny? z całą pewnością tak jest, jeśli jeszcze chcesz bardziej podkreślić twój wyjątkowy i najkorzystniejszy styl musisz użyć bajeczne pachnidła dla kobiet.

Twój partner niestety już zapomniał, że jeszcze parę tygodni albo miesięcy temu mówił Ci czule - słoneczko? Chcesz by znowu zaczął się starać i mówił Ci tak zdrobniale? Wykorzystaj moc tych perfum odznaczających się całkowitą radością ducha, a także zapachem szczęścia.

Wszystko to jest za sprawą składników podstaw nut zapachowych - neroli, bergamotki, cytryny, gruszki, kwiatu pomarańczy, lilii wodnej, mimozy, piżma, drzewa gwajakowego, ambry. Nuty zapachowe: Nuta głowy: neroli, bergamotka, cytryna, gruszka Nuta serca: kwiat pomarańczy, lilia wodna, mimoza Nuta podstawy: piżmo, drzewo gwajkowe, ambra

VERSACE Yellow Diamond Woman 90ml EdT

od 213.5 PLN