BioChef Atlas Whole Slow Juicer

zalety

Dożywotnia gwarancja na silnik

5 lat gwarancji na pozostałe części

proste mycie urządzenia

dane techniczne
BioChef to najbardziej niesamowita wyciskarka do soków!

Wyciskarka soku BioChef Atlas ma największy otwór wsadowy ze wszelkich dostępnych wyciskarek na rynku aż 8 cm x 9 cm, co czyni ją najmocniej niesamowitym urządzeniem które wyciska dużo szybciej i wygodniej niżeli inne wyciskarki.

Dzięki progresywnej technice nie ma potrzeby już krojenia owoców takich jak jabłka, marchew, pomarańcz, a średniej wielkości grejpfruty, które zmieszczą się bezproblemowo do otworu.

BioChef Atlas Whole Slow Juicer to wyciskarka soku rewelacyjna na wszystkie zapotrzebowania i nad wyraz sugerowana osobom które nie chcą spędzać kilkudziesięciu minut na krojeniu i przygotowywaniu soku poprzez wrzucanie malutkich kawałków do wyciskarki. Najlepsze rozwiązanie dlaBio Chef Whole Slow Juicer ludzi zabieganych i zaganianych bo gotowy sok mamy w kilka minut. Cykl Wyciskania soku w BioChef Atlas Whole Slow Juicer jest do czterokrotnie szybszy od wyciskarek z niedużym otworem wsadowym, pomimo zaimplementowaniu wolnoobrotowego systemu wyciskania wałka który wyciska z prędkością 67 obr/min.

Biochef Whole Slow Juicer genialnie sprawdza się jeszcze jako wyciskarka soków w punktach gastromomicznych niepokaźnych oraz obszernych. Ze względu na niedługi czas wyciskania i mycia jest zdecydowanym liderem wśród wyciskarek które mogą być wykorzystywane w gastronomii.

Wyciskarka Soku BioChef Atlas Whole Juicer jest w 100 % bezpieczna, posiada specjalne zabezpieczeniem przed włożeniem rąk poprzez dzieci. Podczas zakupu wyciskarki do soków z wielkim otworem trzeba szczególną uwagę zwrócić na to żeby wyciskarka była bezpiecznym urządzeniem dla nas i przeważnie dla naszych pociech. Świetną atrakcją dla dzieci jest możliwość wyciśnięcia sobie swojego ulubionego i najsmaczniejszego soczku. W innych wyciskarkach nie jest to bezpieczne ponieważ nie mają specjalnych zabezpieczeń przed włożeniem raczek czy niebezpiecznego przedmiotu obcego. W wyciskarce BioChef Whole Juicer bez obaw można wyciskać soki wspólnie ze swymi pociechami bez zbędnych nerwów, obaw i niebezpieczeństw ponieważ wyciska jest nadzwyczajnie zabezpieczona dzięki specjalnej komorze do której najpierw wpada towar a następnie dopiero po zamknięciu komory nasz owoc albo warzywo wpada do ślimaka wyciskającego co najważniejsze i wyraźne BEZ KONIECZNOŚĆI WCIASKANIA OWOCÓW I WARZYW TŁOCZKIEM. Owoce i warzywa wpadają same i nie trzeba używać do tego żadnej siły.

nowoczesny Design i elegancja w kuchni

Wyciskarka Biochef Whole Juicer jest wyposażona w najbardziej designerską obudowę tak jak w poprzednim modelu Atlas Slow Juicer, pokrywa wyciskarki wygląda imponująco i nowocześnie. Każdy element wyciskarki jest przemyślany i wyprodukowany z najkorzystniejszych materiałów które są w pełni z bezpiecznych materiałów przypasowanych do kontaktu z żywnością. Dzięki czterem przepięknym kolorom (czerwony, metaliczny, czarny i biały) każdy może zespolić idealnie wyciskarkę do własnego wnętrza oraz potrzeb i wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer będzie upiększać każdy blat kuchenny.

Biochef Atlas Whole Juicer to najzdrowszy świeży smak soku, pełnego komponentów odżywczych.

W wyciskarce soku BioChef Atlas Whole Juicer przygotujesz:
 1. soki krystaliczne choćby z najtwardszych owoców i warzyw, a także liści, traw i ziół
 2. gęste soki i musy, papki dla dzieci (dzięki drugiemu sitku które jest w zestawie)
 3. wyciśniesz buraki na pyszny odżywczy sok, z którego przygotujesz barszczyk na ciepło ograniczając jego gotowanie jedynie do podgrzania
 4. przeciery, np. Przecier pomidorowy, przecier z owoców
 5. pure ziemniaczane
 6. mleko z orzechów
 7. syrop z cebuli na przeziębienie, ekstrakt z gotowanego siemienia lnianego na zgagę i wrzody żołądka, sok z pokrzywy i mniszka lekarskiego
Wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer jest świetna dla Ciebie, jeśli
 1. dbasz o linię
 2. jesteś na specjalistycznej diecie zdrowotnej, np. Terapia Doktora Gersona itp.
 3. dbasz o swoje zdrowie i wygląd lecz przykładasz dużą wagę do korzystnego smaku
 4. jesteś wegetarianką/wegetarianinem, weganem i odżywiasz się Raw food
 5. masz firmę i zależy Ci żeby Twoi pracownicy byli zdrowi
 6. jesteś rodzicem zatroskanym o zdrowie swych dzieci
 7. jesteś restauratorem, szefem kuchni, kucharzem, prowadzisz catering wyciskarka najlepiej ze wszystkich przystępnych pasuje do gastronomii

Trzy Sitka w pakiecie: pierwsze do soków transparentnych z małymi otworami, drugie do musów, przecierów, deserów i pożywnych papek dla dzieci z ogromną zawartością żywych witamin i enzymów i trzecie sitko zakładane na pojemnik na sok, do jeszcze bardziej transparentnych soków bez miąższu i błonnika używanych do terapii sokami np. Terapii Gersona.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego bezkompromisowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle śladowe, iż sito wyciskarki nie jest w stanie oczyszczać i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak nad wyraz czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innemy systemowi filtracji wyprodukuje nadzwyczajnie czysty sok.

niezawodny silnik indukcyjny o mocy 150 W

Silnik w wyciskarce BioChef Atlas Whole Juicer jest niesamowity ponieważ jest praktycznie niezawodny i nie powoduje żadnych kłopotów użytkownikom, Dowodem na niezawodność wyciskarki jest faktmarka udziela gwarancji dożywotniej na silnik, a także 5 lat na części. Jest to najdłuższy okres gwarancji na rynku wyciskarek soku.

prędkie i łatwe mycie wyciskarki Biochef Atlas Whole Juicer jest wyjątkowo ważnym jej atutem.

Aby umyć wyciskarkę BioChef po zrobieniu soku tylko zatkać zatyczkę wylotu soku wlać trochę ciepłej wody i wyciskarka gotowa jest do dalszej pracy i wyciskania innych produktów nie mieszając przy tym smaku czy koloru z poprzedniego soku. Pod koniec dnia części wyciskarki wystarczy umyć pod bieżącą wodą zajmuje to około minuty!

GE ULTEM

Części wyciskające wykonane z najbardziej wytrzymałego i niezniszczalnego tworzywa GE Ultem, jest to technologia użytkowana przez NASA,, a także w medycynie do wykonywania narzędzi chirurgicznych.

BPA FREE

Urządzenie wolne od BPA ( bisfenol A ) i innych krzywdzących tworzyw nienaturalnych, zamiast tego użyto bezpieczny dla zdrowia i niezwykle wytrzymały Tritan.

Skład zestawu
 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. MISA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. NIEKAPEK
 • + 1 SZT. SITKO DO SOKÓW GĘSTYCH
 • + 1 SZT. SITO DO SOKÓW przezroczystYCH
 • + 1 SZT. SITKO DO PRZECEDZANIA SOKÓW
 • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI
 • + 1 SZT. PŁYTA DVD

Bio Chef Atlas Whole Slow Juicer

od 1650 PLN