Wyciskarka do soków Hurom Alpha H-AA Najnowsza wyciskarka do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym użyto innowacyjną technikę Alpha SST™. Hurom Alpha znamionuje się seksownym designem, idealną wydajnością, prostym systemem czyszczenia, a także możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA spełni Twoje kryteria! innowacyjna technika wyciskania Hurom Alpha SST Hurom Alpha SST - udoskonalony wałek ślimakowy, sito, a także nowy system wycieraczek. Nowy system Alpha pozostał zaprojektowany od podstaw kompletnie na nowo.

Nowy wałek ślimkowy jest jeszcze bardziej staranny i w połączeniu z udoskonalonym sitem umożliwia uzyskanie efektywności niesłychanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze większą łatwością, a uzyskany sok jest stanowczo klarowny.

świeże wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, kóra nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki wolnoobrotowe Hurom wyekwipowane w ten system świetnie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produków włączając w to zieleninę.

ponadto dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z niezwykle niską prędkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co poprawnie wpływa na jego świeżość i zawartość cennych składników odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

Hurom Alpha SST - nowa misa Nowa misa ma przeźroczysty wlot by lepiej kontrolować cykl wyciskania. Zaopatrzona jest w nowoczesną i zastrzeżoną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy i w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku.

Wszystkie świeże elementy powodują, że nowy system jest sprawniejszy i jeszcze bardziej przychylny dla użytkownika. Hurom Alpha SST to łatwiejsza praca, szybkie i wygodne mycie oraz dużo nowych możliwości.

Soki wyciskane z charakterystycznych owoców i warzyw (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd) Pierwszą porcję elementów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), po chwili - podczas wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą część komponentów. Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających nieznaczne pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.) Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w całości zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko (np. Banan, truskawka, jagody itp.) Wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w całości zamknięta). Wyciskarka do soku Hurom H-AA. Jedno urządzenie - sporo funkcji!

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H-AA - poznaj jej konkretne strony: wyszukane wzornictwo: praktyczny design oraz zmysłowa linia - wyciskarka do soków Hurom H-AA cieszy oko, dzięki temu chcesz ją nieprzerwanie widzieć w kuchni.

delikatne wykończenie w dolnej części zwiększa funkcjonalność, upraszczając przenoszenie wyciskarki. Technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu H-AA obraca się 43 razy na minutę imitując proces ręcznego wyciskania soku.

zastrzeżony system wolnoobrotowego wyciskania zagwarantuje świeżość soku, a także najwyższą wartość odżywczą. Kontrola gęstości soku: wyciskarka do soków Hurom H-AA posiada manetkę,, a także dwa sita o dużych i śladowych otworach, które usprawniają dostosowanie ilości miąższu w soku do indywidualnych potrzeb.

skuteczność: nowoczesny wałek ślimakowy o oryginalnej konstrukcji - wyciskarka do soków Hurom jet liderem efektywności i klarowności soku. Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka do soków umożliwia robienie kilku najróżniejszych soków jeden po drugim.

Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury. Wystarczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka do soków Hurom H-AA to intuicyjny system montażu oszczędzający czas.

Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok, a także oczyszczając misę. Jakość: wyciskarka do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z wytrzymałych na uderzenia materiałów ABS, dzięki którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest szczególnie wytrzymała.

Sito oraz wałek ślimakowy produkowano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej wytrzymałości i trwałości w porównaniu do tradycyjnych plastików. Wszechstronność: wyciskarka do soków Hurom H-AA bez problemu wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli oraz innych towarów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp.

Model H-AA unikalną możliwość przygotowywania lodów. Bezpieczeństwo: wyciskarka do soków Hurom H-AA wyekwipowana jest w czujniki bezpieczeństwa uniemożliwiające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona dobrze złożona.

wbudowany system chłodzenia i zintegrowane otwory wentylacyjne powodują, że wyciskarka do soków Hurom H-AA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie niezawodną. Wyciskarka do soków Hurom H-AA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z minimalnymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, żeby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.

Cicha praca: wyciskarka do soków Hurom H-AA wyekwipowana jest w mistrzowski, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, charakteryzujący się dużym momentem obrotowym (w porównaniu do standardowych silników szczotkowych tej samej lub pokaźniejszej mocy), dzięki temu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.

Dlaczego właśnie HUROM? Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.) Tłoczenie na zimno daje udoskonalony smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia Od 2010 r.

Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek nowoczesna i zastrzeżona technika Wyciskarka do soków Hurom jest obecnie najwydajniejszym urządzeniem w swej klasie Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies Wyciskarka do soków Hurom zaopatrzona jest w szczególnie cichy silnik Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy.

wyposażona jest w zabezpieczenia przed dziećmi Koreańska produkcja z najwyższej jakości komponentów Wyciskarka do soków Hurom Zużywa do 80% mniej energii charakterystyczna 750-watowa sokowirówka Super szybka i przystępna w czyszczeniu Wyciskarka do soków Hurom H-AA dostępna jest aż w 5 oryginalnych kolorach 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części* Wyciskarka do soków Hurom Alpha H-AA - Zawartość pudełka Ogólne dane technologiczne technika Hurom ALPHA prędkość obrotowa silnika 45 obr/min prędkość obrotowa koszyczka 17 obr/min Misa 500 ml BPA Free Manetka do regulacji Tak Korek niekapek Tak Napięcie 220 - 240V Moc silnika 150 W charakterystyczny czas pracy do 30 minut ciągłej pracy dokumenty CE / C-Tick wymiary 410 x 210 x 175 mm Gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części (4 lata po zarejestrowaniu produktu)* kolor Czarny Waga 5 kg Hurom H-AA to aktualnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

Hurom HA

od PLN