Wyciskarka do soków Hurom HT - doskonały i innowacyjny wygląd. Smukły i postępowy kształt gwarantuje więcej miejsca na przygotowanie składników. Zadbaj o zdrowie z najnowszym modelem wyciskarki Hurom II-giej generacji.

Wyciskarka do soków Hurom HT ma nowy, bezszczotkowy silnik indukcyjny, obracający się z prędkością 43 obr./min - światowej klasy, opatentowana technika wolnoobrotowego wyciskania soków zagwarantuje najwyższą jakość odżywczą.

Wyciskarka do soków Hurom HT zezwala na uzyskanie pysznego, świeżego soku bogatego we wszystko co najlepsze w naturze. Misa o objętości 500ml. - wyciskarka do soków Hurom HT pozwala na mieszanie kilku smaków, pomieści do 500 ml świeżego soku.

Korek niekapek - dzięki nieprzepuszczalnemu korkowi wyciskarka do soków Hurom HT wymiesza zróżnicowane elementy podczas wyciskania. Prosty w obsłudze, nie przecieka i z łatwością się ją myje. W zależności od Twoich upodobań oraz składników wybierz między dwoma rodzajami sita z zestawu, produkowanych ze stali oraz potężnego ultemu.

Aby uzyskać gładki, klarowny sok użyj sita o nieznacznych otworach, sito o obfitych oczkach wyciśnie bardziej gęsty, bogatszy sok. Serce wyciskarki Hurom HT - mocny i trwały wałek ślimakowy wyprodukowany z ULTEMU.

opatentowany poprzez producenta Hurom wałek ślimakowy zgniata i wyciska sok z owoców, jeszcze nasion i skórek zapewniając najwyższą wartość odżywczą. Manetka regulacji pulpy gwarantuje maksymalną produktywność - niekwestionowana jakość odżywcza soków Hurom dzięki nowoczesnej manetce.

Obrotowe szczotki - wyśmienicie mieszają wszystkie komponenty soku równocześnie oczyszczając sito. Przedstawiamy kolekcję HT Wyciskarka do soków Hurom HT to znakomity, postępowy design roaz najwyższa jakość w każdym calu.

NOWY SILNIK II-GIEJ GENERACJIWyciskarka do soków Hurom HT ma silnik, który pracuje z prędkością 43 obr/min. Mniejsza liczba obrotów to jeszcze mniejsza temparatura i skrupulatniejsze wyciskanie elementów.

unikalnY projekt obudowyOryginalny, zaokrąglony kształt, tekstura i forma. Wyciskarka do soków Hurom HT przykuwa uwagę wyszukanym projektem z przepięknym logo na przednim panelu. Jedna wyciskarka, różnorodność sokówW zależności od Twoich upodobań, a także elementów wybierz sito z śladowymi lub pokaźnymi otworami.

wytwarzane ze stali i potężnego ultemu. Żeby uzyskać transparentny sok użyj sita o minimalnych otworach, natomiast aby uzyskać gęsty sok wybierz sito o obszernych otworach. DaneMisa o objętości 500ml pomieści dużą ilość soku - Misa zaprojektowana do wyciskania dużych porcji soku, pomieści aż 500ml.

Cichy i trwały silnik A/C - potężny, produktywny i cichy ( 30db) silnik., który nie zbudzi choćby śpiącego dziecka. Pozostałe daneEfektywna energetycznie, wyłącznie 150W - Prąd w dół! Zdrowie w górę! (Zużycie energii przez sokowirówki i blendery wynosi pomiędzy 800-1300W) Komora wsadowa w zarysie litery V - nowoczesny zarys i bezkompromisowy efekt mocny i trwały Wałek ślimakowy wytworzony z ultemu - Serce wyciskarki Hurom.

opatentowany poprzez Hurom wałek ślimakowy zgniata i wyciska sok z owoców, ponadto nasion i skórek gwarantując najwyższą wartość odżywczą. Manetka zagwarantuje maksymalną sprawność - Wyciśnij jeszcze więcej soku dzięki innowacyjnej manetce.

Co znajduje się w pudełku? Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek śłimakowy Obrotowa szczotka Sito do krystalicznych soków Sito do gęstych soków Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczotki do czyszczenia Popychacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HT to następca bestsellerów Hurom HH2G i HG2G

Hurom HT

od PLN