Wolnoobrotowa wyciskarka do soków jedno-ślimakowa, Matstone 6w1 proponuje prawdziwą uniwersalność wyciskania soków z rożnego typu produktów. Niezwykle dobrze radzi sobie z wyciskaniem wszelkiego rodzaju owoców i warzyw (miękkich, twardych, a także liściowych). Dzięki solidnej i konkretnej konstrukcji wyciskarka do soków Matsone 6w1 perfekcyjnie wyciska sok z minimalistycznców skomplikowanych do wyciskania tj. Trawa pszeniczna. 

W wyniku zastosowania technice wolnoobrotowego wyciskania „na zimno" (80 obr/min), włókna są dokładnie kruszone i mielone. Uzyskany sok posiada maksymalną liczba cennych elementów odżywczych, witamin oraz „żywych" enzymów. 

Wyciskarka do soków Matstone na dodatek wyekwipowana jest w „pełne" sito do homogenizacji oraz w komplet nakładek do wyciskania makaronów, dzięki temu wspaniale sprawdza się jako wielofunkcyjne urządzenie do produkcji m.in: musów, sorbetów, dżemów, makaronów i zdrowego jedzenia dla niemowląt (pasty z warzyw/mięsa/owoców). 

Dzięki swojej niebanalnej cenie wyciskarka do soków Matstone 6w1 jest świetną inwestycją dla ludzi dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny.

Matstone 6 in 1

od PLN