Zegarki Emporio Armani to zakomity efekt połączenia konwencjonalnego zegarmistrzowstwa i progresywnych trendów. Ich jakość stworzona została na bazie najlepszych materiałów, gwarantujących komfortowe wykorzystywanie nawet na co dzień, a ukryty w kopercie kwarcowy mechanizm gwarantuje skrupulatne wyznaczonie czasu. Wszystkie modele tej firmy charakteryzują się nieprzemijalnym stylem wzbogaconym o progresywne nuty, dzięki temu są to zegarki niesamowicie modne, a zarazem klasyczne i uniwersalne, na każdym nadgarstku będą prezentować się elegancko i prestiżowo.
Prezentowany ZEGAREK EMPORIO ARMANI AR1683 posiada prostą, doskonale okrągłą kopertę wyprodukowaną z antyalergicznej stali szlachetnej, wytrzymałej na korozję, która broni analogową tarczę w perłowym kolorze, na której wyróżniają się złocone oznaczenia. Idealnie została dopasowana do niej klasyczna stalowa bransoletka w bikolorze.
ZEGAREK EMPORIO ARMANI AR1683 to świetny pomysł na prezent dla wszelkich, którzy lubią elitarne dodatki w nienachalnym, stylowym stylu.

Wybierz wyśmienity model z linii zegarki Emporio Armani z naszego sklepu! Dobierz do niego stylowe dodatki z działu biżuteria Emporio Armani!

Armani AR1683

od 1418 PLN