Zegarki kobiece DKNY to nieprzeciętne propozycje dla postępowych pań, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2218, który każdej kreacji doda nieszablonowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii CHAMBERS w subtelny sposób uwydatni on piękno osoby noszącej i będzie doskonałym dodatkiem na każdą okazję.

okrągły zarys koperty i szerokość 36.00 mm będą perfekcyjnie prezentowały się na każdym żeńskim nadgarstku, a grubość 9.00 mm z pewnością nie będzie przeszkadzała w żadnych codziennych czynnościach. Dokładny kwarcowy mechanizm, o obszernej skrupulatności, zasilany przy pomocy baterii, jaki ma model NY2218, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoto różowy kolor doda elegancji i nieszablonowego szyku każdej stylizacji.

wspaniałym dopełnieniem tego progresywnego zegarka z kolekcji CHAMBERS jest łańcuchowa bransoletka, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej, w kolorze złoto różowym, w błyszczącej wersji, o szerokości przy kopercie 10.00 mm - perfekcyjnie komponuje się ona z całością i białą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy.

Zegarek DKNY NY2218 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 190 mm. Ten zegarek żeński DKNY będzie nie tylko idealnym elementem biżuterii, ale także poręcznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki starannemu wyszczególnioniu czasu.

Model DKNY NY2218 posiada wodoszczelność 5 ATM, która pozwala na subtelne zanurzenie w wodzie, np. W trakcie kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Poprzez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie zaopatrzony pozostał zegarek damski DKNY NY2218 jest oporne na subtelne przerysowania.

Model NY2218 klasyfikowany jest do linii CHIC i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek kobiecy DKNY NY2218 to nadzwyczajny pomysł na upominek dla Kobiety, w każdym wieku.

DKNY NY2218

od PLN