Model CH3014 to progresywny czasomierz znanej i uwielbianej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej kreacji.

Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Abilene, model o symbolu CH3014 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest okrągły, tworzona pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

efektownie pokazuje się matowo-połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety.

Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil CH3014 wyróżnia idealnie dopasowany do koperty pasek, który ma kolor brązowy, tworzony z komfortowej w wykorzystywaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm.

Zapięcie zostało rewelacyjnie dostosowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil CH3014 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień wspaniale komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek CH3014 jest niezwykle czytelny. Ten popularny żeński zegarek Fossil ma wodoszczelność 3ATM broniącą przed zachlapaniami, np. Podczas deszczu czy mycia rąk, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko.

Model CH3014 jest nie tylko eleganckim dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem, który prócz wskazania aktualnej godziny posiada chronograf, czyli analogowy stoper. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion.

Zegarek Fossil CH3014, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, nieprzeciętnie pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.

Fossil CH3014

od PLN