Model ES3202 to innowacyjny czasomierz znanej i lubianej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej kreacji.

Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Riley, model o symbolu ES3202 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której kształt jest okrągły, wykonana została z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

efektownie ukazuje się matowo-połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają błyszczące, lubiane kryształy, w ilości 45 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki temu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3202 eksponuje nadzwyczajnie przypasowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm.

Na bransolecie umieszczono 30 efektownie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało doskonale dostosowane do całości, jest szczotkowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3202 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień nadzwyczajnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3202 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono akcentujące biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 19 sztuk, spektakularnie wyróżniające żeński wygląd.

Ten modny żeński zegarek Fossil ma wodoszczelność 10ATM, zezwalającą na kąpiel, a choćby pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą zagwarantuje zakręcane wieczko. Model ES3202 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, ale też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny posiada multidatownik, czyli rozbudowany datownik.

Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3202, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.

Fossil ES3202

od PLN