Zegarki Emporio Armani to zakomity efekt połączenia klasycznego zegarmistrzowstwa i innowacyjnych trendów. Ich jakość produkowana została na bazie najkorzystniejszych tworzyw, zapewniających wygodne wykorzystywanie nawet na co dzień, a ukryty w kopercie kwarcowy mechanizm zagwarantuje precyzyjne wyróznionie czasu. Wszystkie modele tej firmy charakteryzują się nieprzemijalnym stylem wzbogaconym o postępowe nuty, dzięki czemu są to zegarki niesamowicie lubiane, a zarazem klasyczne i uniwersalne, na każdym nadgarstku będą prezentować się elegancko i prestiżowo.
Prezentowany ZEGAREK EMPORIO ARMANI AR2434 ma prostą, znakomicie okrągłą kopertę wytworzoną z antyalergicznej stali szlachetnej, opornej na korozję, która broni analogową tarczę w czarnym odcieniu, na której wyróżniają się bezkompromisowe oznaczenia. Idealnie została dopasowana do niej klasyczna trzyrzędowa bransoleta ze stali szlachetnej.
ZEGAREK EMPORIO ARMANI AR2434 to wspaniały pomysł na upominek dla wszystkich, którzy lubią luksusowe dodatki w nienachalnym, szykownym stylu.

Wybierz idealny model z serii zegarki Emporio Armani z naszego sklepu! Dobierz do niego stylowe dodatki z działu biżuteria Emporio Armani!

Armani AR2434

od 1359 PLN