Zegarki Emporio Armani to zakomity efekt połączenia klasycznego zegarmistrzowstwa i postępowych trendów. Ich jakość tworzona pozostała na bazie najlepszych materiałów, zapewniających komfortowe wykorzystywanie nawet na co dzień, a ukryty w kopercie kwarcowy mechanizm zagwarantuje staranne wyodrębnionie czasu. Wszystkie modele tej marki znamionują się ponadczasowym stylem wzbogaconym o innowacyjne nuty, dzięki temu są to zegarki niesamowicie lubiane, a zarazem tradycyjne i uniwersalne, na każdym nadgarstku będą prezentować się elegancko i prestiżowo.
Prezentowany ZEGAREK EMPORIO ARMANI AR2499 posiada prostą, wyśmienicie okrągłą kopertę wytworzoną z antyalergicznej stali szlachetnej, niepodatnej na korozję, która broni analogową tarczę w czarnym kolorze, na której wyróżniają się minimalistyczne oznaczenia. Wspaniale została dobrana do niej bransoleta ze stali szlachetnej.
ZEGAREK EMPORIO ARMANI AR2499 to nadzwyczajny pomysł na upominek dla wszelkich, którzy lubią luksusowe dodatki w nienachalnym, wysmakowanym stylu.

Wybierz wyśmienity model z serii zegarki Emporio Armani z naszego sklepu! Dobierz do niego stylowe dodatki z działu biżuteria Emporio Armani!

Armani AR2499

od PLN