Opis zegarka:

Mechanizm: kwarcowy

Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii.,

Pasek/Bransoleta:

bransoleta, stal, koloru metalicznego

Koperta:

stal, okrągła, koloru metalicznego

Szkiełko: mineralne

nad wyraz używane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Jest niezwykle przezroczyste.

Wodoszczelność: 100m

Przy wodoszczelności na poziomie 100m (10ATM) zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. Podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na pokaźnych głębokościach ani też wciskania guzików pod wodą czy regulacji koronki.

Datownik: wyświetla dzień oraz nazwę dnia

Datownik z systemem wyświetlania numeru dnia miesiąca i nazwy dnia tygodnia. Nazwę dnia tygodnia starczy ustawić jedynie raz i zegarek nigdy się z nią nie pomyli.

Zapięcie: potrójne na przycisk

Zapięcie tego typu jest wyjątkowo komfortowe w używaniu. Żeby rozpiąć bransoletę, starczy wcisnąć przycisk (jeden lub dwa w zależności od modelu). Natomiast zapięcie bransolety odbywa się przez zatrzaśnięcie.

Neobrite: TAK

Zegarek wyekwipowany jest w powłokę świetlną gwarantującą długookresowe świecenie w ciemności po niedługim naświetleniu.

Zakręcany dekielek: TAK

dzięki czemu, iż dekielek zegarka jest zakręcany, całość zachowuje dużo wyższą szczelność.

Żywotność baterii:

2 lata
CASIO EDIFICE to linia sportowych zegarków producenta CASIO. Design tej linii nawiązuje do motoryzacji ponieważ Edifice jest partnerem zespołu Red Bull Racing, a jego ambasadorami są Daniel Ricciardo i Sebastian Vettel - czterokrotny mistrz świata Formuły 1 z 2010, 2011, 2012, a także z 2013 roku. Wszystkie zegarki tej linii w tym prezentowany model EF-125D, posiadają 10 atmosfer wodoszczelności, a ich koperty i bransolety wyprodukowane są z najwyższej jakości stali szlachetnej.

Zegarek Casio Edifice to męski, stylowy zegarek wyekwipowany w mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Koperta i bransoleta zegarka stworzone są z wysokiej jakości stali opornej na warunki zewnętrzne.

rozmiary:

Waga: 108.00 g

Szerokość: 41 mm

Grubość: 9 mm

Maksymalny obwód zegarka: 21 cm

Szerokość paska/bransolety przy kopercie: 21 mmGwarancja:

Sprzedawany poprzez nas zegarek CASIO ma oryginalną kartę gwarancyjną na podstawie której serwis zegarków osiągalny jest na terenie całego kraju w punktach wymienionych poprzez oficjalnego dystrybutora w Polsce firmę ZIBI - nie ma konieczności odsyłania zegakra.

Gwarancja 3 + 3 lata (opcja)
Casio EF-316D-1A

od 323 PLN