Casio G-9000-1V - zegarek kierowany dla panów z rodziny G Shock. Koperta obszerna jest na 46 mm, a także ma grubość 16 mm. Firma Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona globalnym koncernem oferującym zaawansowane produkty elektroniczne w wielu krajach.

Japońska precyzja wykonania i zastosowanie najnowszych technice widoczne są niemal w każdej kolekcji. Casio formuje nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Kwarcowa bateria umieszczona w zegarku G-9000-1V zagwarantuje zasilanie jego mechanizmu.

System wstrząsoodporny gwarantuje bezpieczeństwo zegarka w każdych warunkach, dzięki czemu masz pewność, iż zegarek nie zostanie uszkodzony choćby w skomplikowanych,ekstremalnych sytuacjach. Pasek wytworzony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Cyfrowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zagwarantuje, iż data będzie zawsze aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy oraz lata przestępne.

W tym naręcznym zegarku umieszczono specjalnie utwardzane szkło mineralne. Możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych na konkretny dzień i godzinę. Jeżeli nie zostanie wyłączony, po kilku minutach włączy się ponownie.

Równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, po zwolnieniu przycisku podświetlenia tarcza jest podświetlana jeszcze przez kilka sekund. Podświetlenie włączane jest poprzez gwałtowny ruch ręką, tylko w warunkach pogorszonej widoczności.

bardzo wysoka klasa wodoszczelność WR 200 umożliwia pływanie i nurkowanie z akwalungiem do głębokości określonej przez producenta. Posiada funkcję czasu światowego przez co demonstruje czas w najróżniejszych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

postępowy i zwykle sportowy zegarek świetnie nadaje się do Twojego sportowego stylu. Model ten sprzedawany jest w oficjalnym pudełku producenta. Na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres trzech lat z dodatkową możliwością wydłużenia o trzy uzupełniające lata.

Casio G-9000-1

od PLN