Zegarki Diesel to propozycja dla innowacyjnych panów, którzy lubią wyróżniać się z tłumu! oryginalny design połączony z wysoką jakością - taki również jest zegarek Diesel DZ1399, wyraz progresywnej sztuki zegarmistrzowskiej.

W kolistej kopercie, o rozmiarach 45 x 51 mm zamknięty został staranny mechanizm kwarcowy, zasilany za pomocą baterii. Broni go zakręcane wieczko, które na dodatek zagwarantuje 10ATM wodoszczelności, pozwalające na kąpiel i pływanie z nurkowaniem bez akwalungu.

połyskująco-szczotkowana pokrywa zegarka DZ1399 wytworzona została z antyalergicznej stali szlachetnej o znacznej wytrzymałości na uszkodzenia i uzupełniona wysokiej jakości paskiem ze skóry naturalnej. Koperta, jaką posiada model Diesel DZ1399 masrebrny, który rewelacyjnie współgra z brązowym paskiem, o szerokości przy mocowaniu 30.00 mm, wytwarzając oryginalną całość.

Zegarek DZ1399 należy do linii Diesel MASTER CHIEF, którą akcentuje unikatowy styl i niesamowite szczegóły. Będzie on nie tylko niezastąpionym uzupełnieniem każdego stroju, ale też praktycznym dodatkiem starannie wskazującym czas i datę.

Czytelność zapewnia oznakowanie tarczy przez indeksy i cyfry arabskie, które w połączeniu z niebieską, gładką tarczą w dodatku wyróżnia innowacyjny charakter zegarka. Model Diesel DZ1399 będzie znakomicie pasował na męski nadgarstek o maksymalnym obwodzie 200 +/-5mm.

Jak wszystkie zegarki Diesel, model DZ1399 z linii MASTER CHIEF to nowoczesny, designerski dodatek, który stanie na wysokości zadania nawet najszczególniej wymagających mężczyzn lubiących styl, klasę, wysoką jakość i zgodność z aktualnymi trendami.

Diesel DZ1399

od PLN