Zegarki Diesel to sugestia dla nowoczesnych kobiet i panów, którzy lubią znamionować się z tłumu! oryginalny design połączony z wysoką jakością - taki także jest zegarek Diesel DZ1437, wyraz nowoczesnej sztuki zegarmistrzowskiej.

W krągłej kopercie, o wymiarach 52 x 44 mm zamknięty został skrupulatny mechanizm kwarcowy, zasilany za pomocą baterii. Chroni go mocowane przy pomocy śrubek wieczko, które na dodatek zapewnia 5ATM wodoszczelności, pozwalającej na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie.

lśniąco-matowa obudowa zegarka DZ1437 wytwarzana pozostała z wysokiej jakości tworzywa o obszernej wytrzymałości i uzupełniona wysokiej jakości paskiem z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Koperta, jaką posiada model Diesel DZ1437 ma odcień czarny, który wspaniale współgra z czarnym paskiem, o szerokości przy mocowaniu 24.00 mm, wytwarzając oryginalną całość.

Zegarek DZ1437 należy do serii Diesel DOUBLE DOWN, którą wyróżnia nieszablonowy fason i niesamowite szczegóły. Będzie on nie tylko niezastąpionym uzupełnieniem każdego stroju, ale też praktycznym dodatkiem dokładnie wskazującym czas.

Czytelność zapewnia oznakowanie tarczy przez indeksy i cyfry arabskie, które w połączeniu z czarną, matową tarczą na dodatek eksponuje nowoczesny charakter zegarka. Model Diesel DZ1437 będzie świetnie pasował na kobiecy bądź męski nadgarstek o maksymalnym obwodzie 190+/- 5mm.

Jak wszystkie zegarki Diesel, model DZ1437 z kolekcji DOUBLE DOWN to postępowy, designerski dodatek, który spełni oczekiwania choćby najistotniej wymagających pań i mężczyzn ceniących fason, klasę, wysoką jakość i zgodność z aktualnymi trendami.

Diesel DZ1437

od 285 PLN