Model JR1401 to nowoczesny czasomierz znanej i cenionej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie gustownym dodatkiem do każdej stylizacji.

Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Machine, model o symbolu JR1401 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 50.00 mm, której kształt jest kolisty, wytwarzana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień czarny.

spektakularnie demonstruje się matowe wykończenie, połączone ze stalowym matowym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 13.00 mm, dzięki czemu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdego postępowego mężczyzny.

Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil JR1401 uwydatnia wspaniale przypasowana do koperty bransoleta, która ma kolor czarny, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnejo matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 24.00 mm.

Zapięcie pozostało doskonale dostosowane do całości, jest matowe i ma kolor czarny. Zegarek Fossil JR1401 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której czarny odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek JR1401 jest niezwykle czytelny. Ten lubiany męski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zagwarantuje zakręcane wieczko.

Model JR1401 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem, który prócz wyszczególnionia aktualnej godziny posiada chronograf, czyli analogowy stoper i datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion.

Zegarek Fossil JR1401, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, doskonale pasującym na nadgarstek każdego progresywnego mężczyzny.

Fossil JR1401

od PLN